UEFA Euro
Macaristan
16:00
İsviçre
İspanya
19:00
Hırvatístan
İtalya
22:00
Arnavutluk
Kulüp Hazırlık Maçları
FC Dietikon
11:00
FC Regensdorf
FC Spartak Trnava
12:00
MSK Povazska Bystrica
FC Dietikon
12:00
FC Zurich
FC Regensdorf
13:00
FC Zurich
The New Saints
15:00
1874 Northwich FC
Neudrossenfeld
15:00
Jahn Forchheim
Asc Olimpic Zarnesti
17:00
FC Dinamo Bucuresti 1948
Sporting West Harelbeke
19:00
FCV Dender EH
Uluslararası Hazırlık Maçları
03:00 1 : 4 MS
MS
03:30 1 : 0 90'
90'
İspanya - Premier Lig, Bayanlar
13:00
13:00
13:00
13:00
13:00
İspanya - Primera Federacion
21:30
Hollanda - Tweede Divisie
15:30
Rusya - 2. Liga, Division B, Grup 4
11:00
15:00
15:00
15:00
16:00
16:00
17:00
Rusya - Premier Lig, Kadınlar
10:00
14:30
15:00
16:00
16:45
17:00
ABD - ABD MLS
03:40 2 : 3 90'
90'
ABD - ABD NPSL
01:00
02:00 5 : 0 MS
MS
02:00 0 : 5 MS
MS
02:00 1 : 5 MS
MS
02:00 3 : 2 MS
MS
03:00
ABD - MLS Next Pro
02:00
04:00
ABD - NISA
05:30
19:00
ABD - Ulusal Kadınlar Futbol Ligi
03:00 2 : 2 90'
90'
19:00
ABD - USL Lig 1
02:30
22:00
ABD - USL Lig 2
02:00
02:00
02:00
03:00 1 : 3 MS
MS
05:00 1 : 2 MS
MS
05:00 1 : 4 MS
MS
05:00
05:30
22:00
22:00
23:00
ABD - USL Şampiyonası
02:00 1 : 1 90'
90'
23:00
ABD - USL W Ligi
05:00 7 : 0 MS
MS
05:00 3 : 0 MS
MS
19:00
23:30
23:30
Arjantin - Premier Lig, Kadınlar
15:00
17:00
21:00
Arjantin - Primera B
21:00
21:00
21:00
21:00
21:00
21:00
Arjantin - Primera C
01:00
21:00
21:00
21:00
21:00
21:00
21:00
21:00
22:00
Arjantin - Profesyonel Lig
01:00 1 : 0 90'
90'
01:00 2 : 1 MS
MS
22:00
Arjantin - Torneo Federal A
03:00
04:00
21:00
21:30
23:00
Avustralya - Capital NPL 1
08:00
10:45
Avustralya - Kuzey NSW NPL
07:30
07:30
07:30
09:00
Avustralya - NPL, Batı Avustralya
10:00
10:00
10:00
10:00
10:00
10:00
Avustralya - NPL, Güney Avustralya
08:30
08:30
08:30
08:30
10:30
Avustralya - NPL, Güney Avustralya, Kadınlar
12:00
12:45
Avustralya - NPL,Victoria
08:00
08:00
08:15
08:30
11:15
12:00
Avustralya - NSW NPL 1
10:00
10:30
11:30
12:00
12:00
Avustralya - Queensland NPL
10:00
11:00
Avustralya - Queensland NPL, Kadınlar
09:00
11:00
12:00
Avustralya - Queensland Premier Lig 1
10:00
11:00
12:00
Avustralya - Tazmanya NPL
09:30
09:45
11:30
Avustralya - Victoria NPL, Kadınlar
08:00
08:00
09:00
12:30
Avustralya - Victoria Premier League 1
08:00
08:00
08:00
Beyaz Rusya - Pervaya Liga
16:00
17:00
18:00
Beyaz Rusya - Vysshaya Ligi
16:00
18:00
20:00
Brezilya - Baiano, Serie B
21:00
Brezilya - Brasileiro Seri A2, Kadınlar
21:00
Brezilya - Brasileiro Serie D
21:30
22:00
22:00
22:00
23:00
23:00
Brezilya - Brasilero Seri B
01:00 1 : 0 90'
90'
03:00 3 : 2 90'
90'
21:30
23:00
Brezilya - Brezilya Şampiyonası, Kadınlar
23:00
Brezilya - Brezilya Serie C
23:00
23:00
Brezilya - Carioca, Serie A2
20:45
20:45
20:45
20:45
20:45
Brezilya - Catarinense, Serie B
21:00
21:00
Brezilya - Cearense, Serie C
22:00
Brezilya - Gaucho, Serie A2
01:30
21:00
Brezilya - Goiano, 2. Divisao
21:30
21:30
22:00
Brezilya - Kupa Paulista
02:00 1 : 1 MS
MS
16:00
21:00
21:00
21:00
21:00
21:00
Brezilya - Maranhense
21:45
Brezilya - Mineiro, Modulo II
21:00
21:30
22:00
Brezilya - Paranaense, 2. Divisao
22:00
Brezilya - U20 Carioca, Serie A
16:00
16:00
20:45
20:45
Brezilya - U20 Cearense
15:30
21:00
ER
21:00
21:00
Çekya - CFL
11:15
Çekya - Divize A
11:15
11:30
15:00
17:00
17:00
18:00
18:00
Çekya - Divize B
11:15
11:15
11:15
11:15
11:15
15:00
17:00
Çekya - Divize C
11:15
11:15
11:30
11:30
18:00
18:00
18:00
18:00
Çekya - Divize D
15:00
17:00
17:00
18:00
18:00
18:30
Çekya - Divize E
11:15
15:00
16:00
18:00
18:00
Çekya - Divize F
18:30
Çekya - MSFL
16:00
18:30
Çin - Çin 1. Ligi
14:00
14:00
14:00
14:30
14:30
14:30
Çin - Çin 2. Lig
11:00
11:00
11:00
12:30
14:30
Çin - Çin Süper Ligi
14:35
15:00
Çin - Çin Süper Ligi, Kadınlar
11:00
11:00
11:00
Danimarka - 2nd Division Doğu
15:00
15:00
15:00
15:00
15:00
15:00
Danimarka - 3. Lig
15:00
15:00
15:00
15:00
15:00
15:00
Danimarka - Kvindeligaen, Kadınlar
15:00
15:00
15:00
Danimarka Amatör - Danmarksserien
12:15
15:00
15:00
15:00
15:00
15:00
15:00
15:00
15:00
15:00
15:00
15:00
15:00
15:00
15:00
15:00
15:00
15:00
15:00
15:00
Estonya - Esiliiga
14:00
Estonya - Esiliiga B
14:00
Estonya - Meistriliiga Kadınlar
12:30
20:00
Estonya - Premium Liiga
12:00
12:00
14:00
Etiyopya - Premier Lig
15:00
ER
15:00
18:00
ER
18:00
Faroe Adaları - 1. deild
15:00
15:00
17:00
Faroe Adaları - Premier Lig
19:00
19:00
21:00
Fas - Botola Pro D2
19:00
19:00
19:00
19:00
19:00
19:00
19:00
19:00
Filipinler - Filipinler Futbol Ligi
10:00
12:30
15:00
Finlandiya - Kakkonen, B Grubu
14:00
16:00
18:00
ER
19:00
ER
Finlandiya - Kakkonen, C Grubu
16:00
16:00
17:00
Finlandiya - Kansallinen Liiga, Kadınlar
16:00
16:00
16:00
16:00
18:00
Finlandiya - Suomen Kupası
15:00
17:00
17:00
17:30
18:00
19:00
Güney Afrika - Premiership
16:00
İran - Hazfi Kupası
19:15
19:30
İrlanda - Premier Division, Kadınlar
16:00
17:00
20:00
21:00
21:30
İspanya Amatör - Tercera Federacion, Playofflar
21:00
İsveç - 1. Lig Güney Grubu
17:00
17:00
17:00
17:00
İsveç - 1. Lig Kuzey Grubu
14:00
17:00
17:00
İsveç - 2. Lig, Norra Gotaland
14:00
15:00
15:00
17:00
İsveç - 2. Lig, Norra Svealand
16:00
17:00
17:00
17:00
18:30
İsveç - 2. Lig, Norrland
13:00
14:00
15:00
15:00
15:00
16:00
İsveç - 2. Lig, Sodra Gotaland
15:00
15:00
17:00
İsveç - 2. Lig, Sodra Svealand
14:00
16:00
17:00
18:00
İsveç - 2. Lig, Vastra Gotaland
14:00
14:00
15:00
15:00
18:00
İsveç - Superettan
16:00
16:00
16:00
İsveç Amatör - Elitettan, Kadınlar
14:00
14:00
15:00
16:00
İsveç Amatör - U19 Allsvenskan
13:00
15:00
İzlanda - 1. deild, Kadınlar
17:00
İzlanda - 1st deild
17:00
17:00
19:00
İzlanda - 2. deild
17:00
22:00
İzlanda - 3. deild
19:00
21:00
İzlanda - Besta deild, Kadınlar
17:00
19:00
Japonya - J.Lig 2
12:00
13:00
Japonya - J.Lig 3
09:00
12:00
Japonya - J.Ligi
10:00
12:30
13:00
13:00
Japonya - Nadeshiko Ligi, 1. Lig, Kadınlar
09:00
Kanada - Kanada Premier Lig
03:00
20:00
23:00
Kazakistan - Premier Lig
16:00
18:00
18:00
Kenya - Premier Lig
13:00
13:00
15:00
15:00
16:00
16:00
Kolombiya - Liga Femenina
22:00
22:00
Kore Cumhuriyeti - K3 Ligi
09:00
11:00
12:00
13:00
Kore Cumhuriyeti - K-Lig 1
12:00
13:00
14:00
Kore Cumhuriyeti - K-Lig 2
13:00
13:00
13:30
Letonya - 1st Ligas
13:00
15:00
17:00
19:00
Letonya - Virsliga
19:00
Litvanya - 1 Lyga
18:00
Litvanya - A Lyga
16:00
17:00
18:00
19:00
Litvanya - II Lyga
12:00
12:00
17:00
Lübnan - Premiyer Lig
17:00
Malezya - FA Kupası
12:30
15:15
15:15
Nijerya - Premier League
18:00
18:00
18:00
18:00
Norveç - 1. Lig, Kadınlar
13:00
15:00
Norveç - 2. Lig Grup 1
15:00
15:00
16:00
16:00
16:00
Norveç - 2. Lig Grup 2
15:00
15:00
16:00
Norveç - 3. Küme Grup 1
14:00
14:00
15:00
15:00
16:00
16:00
Norveç - 3. Küme Grup 2
15:00
16:00
16:00
17:00
Norveç - 3. Küme Grup 3
15:00
15:00
15:00
15:00
16:00
16:00
Norveç - 3. Küme Grup 4
15:00
16:00
16:00
16:00
Norveç - 3. Küme Grup 5
16:00
16:00
16:00
17:00
17:00
Norveç - 3. Küme Grup 6
14:00
16:00
16:00
16:00
17:00
Norveç - Toppserien,Bayanlar
14:00
14:00
14:00
14:00
14:00
Özbekistan - PFL
18:00
18:00
Paraguay - 2.Lig
00:00 0 : 0 MS
MS
02:30
17:00
17:00
Peru - Liga Femenina
19:00
21:00
Peru - Segunda Division
21:15
23:00
23:30
Romanya - Liga 3
17:30
Şili - Primera Division, Women
18:00
18:00
18:00
Şili - Şili Kupası
02:00
ER
19:00
19:00
22:00
22:00
22:00
22:00
22:00
22:00
22:00
22:00
22:00
23:00
Singapur - Premier Lig
13:00
15:15
ER
Tayland - FA Kupası
14:00
Tayvan - Mulan Football League
10:30
11:00
13:30
ER
13:30
Tunus - Lig 1
18:30
21:00
Uruguay - 2.Lig
16:00
21:00
21:30
Uruguay - Premier Lig
01:00 1 : 0 MS
MS
21:00
23:30
Vietnam - V Lig 2
12:00
13:00
14:00
Vietnam - V-Ligi
13:00
14:00
14:00
15:15
Zimbabve - Premier Soccer Ligi
16:00
16:00
16:00
16:00

.

This will close in 10 seconds

.

This will close in 10 seconds

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL