Eflani

ZDES HEYETİ EFLANİ KAYMAKAMLIĞINI ZİYARET ETTİ.

İçişleri Bakanlığı İzleme ve Değerlendirme Sistemi Projesi kapsamında yapılan çalışmaları denetlemek için Eflani Kaymakamlığımıza bir dizi ziyaretler gerçekleştirildi. Vali-Mülkiye Başmüfettişi Yücel YAVUZ Başkanlığında,Daire Başkanı İbrahim DÜNDAR, Polis Başmüfettişi Hakan TORUN..

ZDES HEYETİ EFLANİ KAYMAKAMLIĞINI ZİYARET ETTİ.
banner

İçişleri Bakanlığı İzleme ve Değerlendirme Sistemi Projesi kapsamında yapılan çalışmaları denetlemek için Eflani Kaymakamlığımıza bir dizi ziyaretler gerçekleştirildi.

Vali-Mülkiye Başmüfettişi Yücel YAVUZ Başkanlığında,Daire Başkanı İbrahim DÜNDAR, Polis Başmüfettişi Hakan TORUN ve Jandarma Albay Aykan ÖZSARI tarafından oluşan heyet, Kaymakamımız Büşra GÜNEŞ’i makamında ziyaret ettikten sonra İZDES kapsamında yapılan çalışmaları yerinde denetledi.

Denetimler esnasında İl Planlama Müdürü Emre ERAKÇAOĞLU,İlçe Yazı İşleri Müdürü Mustafa ARI, İlçe Emniyet Amiri Faruk DEMİR, İlçe Jandarma Komutanı Ahmet Muhammet KURT ve İlçe Nüfus Müdürü Recep KAYNAR hazır bulundular.

Vali Mülkiye Başmüfettişi YAVUZ, denetimler sonrası Kaymakamımız GÜNEŞ’e çalışmalarında başarılar dileyerek ziyaretine son verdi.

banner

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

Yorum yapabilmek için buradan üye girişi yapınız.

banner

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL