banner
Safranbolu

YENİDEN REFAH PARTİSİ SAFRANBOLU İLÇE BAŞKANLIĞINDA GÖREV DEĞİŞİMİ

Yeniden Refah Partisi Safranbolu İlçe Başkanı Kemal Emrah Şahin yaptığı açıklama ile başkanlık görevini Zafer Deniz’e bıraktı. Şahin yaptığı açıklamada şu ifadelere yer verdi. Kıymetli Karabük’lüler, Safranbolu YENİDEN REFAH PARTİSİ..

YENİDEN REFAH PARTİSİ SAFRANBOLU İLÇE BAŞKANLIĞINDA GÖREV DEĞİŞİMİ
banner

Yeniden Refah Partisi Safranbolu İlçe Başkanı Kemal Emrah Şahin yaptığı açıklama ile başkanlık görevini Zafer Deniz’e bıraktı.

Şahin yaptığı açıklamada şu ifadelere yer verdi.

Kıymetli Karabük’lüler, Safranbolu YENİDEN REFAH PARTİSİ İlçe Başkanlığı bayrağını teslim aldığım 9 ay boyunca milli görüş şuurunda siyasette nezaket düstüruyla Rahmetli liderimiz Prof. Dr. Necmettin Erbakan’ın izinde ve çizgisinde Genel Başkanımız Muhammed Ali Fatih Erbakan’a bağlılığımızla geçen dönemlerdeki sessizliğimizi Türkiye’de olduğu gibi hem Karabük’te hem de görevli bulunduğumuz Safranbolu’da rekor çıkışlarla duyurduk.

 

Pandemi döneminde aşılarla oynanan oyunları,iklim değişikliği konusundaki kirli oyunları,emeklilerimizin şikayetlerini,lgbt üzerinden aileleri yıkma projelerini,fahiş fiyatlarla milletimizi üzenleri ve daha birçok konularda halkımızın ve mazlumların sesi olacağımızın işaret fişeğini ateşledik.Yeniden Refah Partisi Safranbolu İlçe Başkanı olarak taşıdığım bu kutlu davanın bayrağını yine en iyi yerlere taşıyacak olan Zafer DENİZ beyefendiye devrediyorum,hizmetten vazgeçmeyip çok kıymetli İl Başkanımız Sn. İsmail ÖZER’in tensipleriyle İl Başkan Yardımcılığı görevinde yeni hizmetlere Bismillah diyerek devam edeceğiz. Bu vesile ile YENİDEN REFAH PARTİSİ Safranbolu İlçe Başkanlığı yönetim kurulunda görevli bütün arkadaşlarıma ve Safranbolu halkına verdikleri desteklerden dolayı teşekkür ederim dedi.

banner

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

banner

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL