Karabük

YENİDEN REFAH PARTİSİ EMEKLİLER CEMİYETİNİ ZİYARET ETTİ.

  Bu gün Yeniden Refah Partisi Karabük İl Başkanı İsmail Özer ve Merkez İlçe Başkanı Abidin Ertekin TÜED Karabük Şubesini ziyaret ettiler. Başkan Celal Bulut beyden bilgiler alarak haklı taleplerinde..

YENİDEN REFAH PARTİSİ EMEKLİLER CEMİYETİNİ ZİYARET ETTİ.
banner

 

Bu gün Yeniden Refah Partisi Karabük İl Başkanı İsmail Özer ve Merkez İlçe Başkanı Abidin Ertekin TÜED Karabük Şubesini ziyaret ettiler. Başkan Celal Bulut beyden bilgiler alarak haklı taleplerinde yanlarında ve sesleri olacaklarını ilettiler. İl Başkanı Özer;

Her platformda söylediğimiz gibi Bizler sadece seçim zamanı değil Geçim zamanı da bir vatandaş olarak, Bir Karabüklü olarak vatandaşın yanında olmaya devam edeceğiz. Dertlerinde, hüzünlerinde ve sevinçlerinde yanlarında olduğumuzu hissettireceğiz. Yine birkaç gündür ülkemizin en önemli gündemi haline gelmiş olan emekli maaş oranlarında yapılan-yapılamayan zam oranları sebebiyle açlık sınırının neredeyse yarı yarıya altında kalan, zam furyasıyla bunalmış emeklilerimize destek olmak onların seslerini duyurmalarında yardımcı olmak üzere Yeniden Refah Partisi Karabük Teşkilatları olarak TÜED Başkanı Celal Bulut beyi ziyaret ettik dedi.

Yaptığımız görüşmeler ve fikir alışverişinde de açıkça ortaya çıkan sonuç Sefalet sınırında yaşayan emeklilerimiz seyyanen zammı hak etmektedirler. Genel Başkanımız Dr. Fatih Erbakan ın da altını çizerek üstüne basarak zikrettiği gibi; Emeklilerimize refah payının verilmesi ve insanca yaşayabilecekleri asgari şartların sağlanması gerekmektedir. Bu milyonlarca emeklimizin ve ailelerinin haklı beklentisidir.

Yine tüm emeklileri TÜED çatısı altında toplanmaya davet ediyoruz biliyoruz ki çok seslilik ses getirir masadakilerin sizleri dikkate almasını sağlar düşüncelerini iletti.

banner

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

banner

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL