Karabük

Vekiller Sağlık Yatırımlarını Takip Ediyor AK Parti Karabük Milletvekilleri Niyazi Güneş ve Cumhur Ünal, Karabük’ün sağlık alanındaki ihtiyaçlarının karşılanması için gereken ödeneklerin alınması konusunda yazılı olarak ortak bir açıklama yaptılar…

banner

Vekiller Sağlık Yatırımlarını Takip Ediyor

AK Parti Karabük Milletvekilleri Niyazi Güneş ve Cumhur Ünal, Karabük’ün sağlık alanındaki ihtiyaçlarının karşılanması için gereken ödeneklerin alınması konusunda yazılı olarak ortak bir açıklama yaptılar.

Karabük Milletvekilleri Niyazi Güneş ve Cumhur Ünal ortak açıklamalarında şu ifadelere yer verdiler;

“İlimizin sağlık alanındaki ihtiyaçları ve taleplerini karşılamak adına Sağlık Bakanlığımızdaki takibimiz ve ziyaretlerimiz devam etmektedir. Bugün bu ziyaretlerimizin neticesinde Karabük’ümüzün Tıbbi Cihaz ve Sağlık alanındaki ihtiyaçlarını karşılamak adına toplamda 2 Milyon 100 Bin TL ödenek aktarılmasını sağladık.

İlimize kazandırdığımız bu ödenek ve Tıbbi Cihazlar sayesinde Karabük’ümüzün sağlık alanındaki önemli ihtiyaçları karşılanmış olacak. Karabük Eğitim ve Araştırma Hastanemize Radyan ısıtıcılı Yatak, İşitme Ölçüm Cihazı, Hasta Karyolası, Refakatçi Koltuğu v.b olmak üzere 112 Acil Sağlık Hizmetleri istasyonu ve Safranbolu İlçe Sağlık Müdürlüğümüzün ihtiyaçları karşılanacaktır.

Karabük’ümüzden desteklerini esirgemeyen başta Cumhurbaşkanımız Sayın Recep Tayyip ERDOĞAN olmak üzere Sağlık Bakanımız Fahrettin KOCA’ya, emek veren tüm bakanlık yetkililerimize hemşerilerimiz adına teşekkür ediyoruz.”

banner

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

Yorum yapabilmek için buradan üye girişi yapınız.

banner

.

This will close in 10 seconds

.

This will close in 10 seconds

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL