banner
Karabük

Vali Gürel, Okullarımızdaki Deprem Güçlendirme ve Yapım Çalışmalarında İncelemelerde Bulundu

Vali Fuat Gürel, İl Milli Eğitim Müdürlüğüne bağlı okullarımızda tüm hızıyla devam eden deprem güçlendirme ve onarım çalışmaları ile yıkımı yapılarak yeniden yapılan okul inşaatlarında incelemelerde bulunarak çalışmalar hakkında bilgiler..

Vali Gürel, Okullarımızdaki Deprem Güçlendirme ve Yapım Çalışmalarında İncelemelerde Bulundu
banner

Vali Fuat Gürel, İl Milli Eğitim Müdürlüğüne bağlı okullarımızda tüm hızıyla devam eden deprem güçlendirme ve onarım çalışmaları ile yıkımı yapılarak yeniden yapılan okul inşaatlarında incelemelerde bulunarak çalışmalar hakkında bilgiler aldı.

İl Özel İdaresi Genel Sekreteri Mehmet Uzun ve İl Milli Eğitim Müdürü Nevzat Akbaş ile birlikte Fevzi Çakmak Ortaokulu Yapım İnşaatı, Kıymet ve Mustafa Yazıcı Anadolu Lisesi Deprem Güçlendirme ve Onarım çalışmaları, 75. Yıl Karabük Anadolu Lisesi Deprem Güçlendirme ve Onarım çalışmaları, Şehit Şendoğan Topçu İlkokulu Deprem Güçlendirme ve Onarım çalışmaları ile Namık Kemal İlkokulunda devam eden Deprem Güçlendirme ve Onarım çalışmalarını inceleyen Vali Fuat Gürel, İl Özel İdaresi yetkilileri ile yüklenici firma yetkililerinden çalışmalar hakkında bilgiler aldı.

banner

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

Yorum yapabilmek için buradan üye girişi yapınız.

banner

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL