Karabük

Vali Fual Gürel ve İl Protokolü voleybol karşılaşmasında bir araya geliyorlar

Vali Fuat Gürel,ilimizde görev yapan kamu kurum müdürleri ile birlikte haftanın belli günlerinde mesai sonrası Yenimahalle Spor Salonunda voleybol maçı yaparak günün yorgunluğunu atıyorlar. Her iki takım oyuncularını mücadelelerinden dolayı..

Vali Fual Gürel ve İl Protokolü voleybol karşılaşmasında bir araya geliyorlar
banner

Vali Fuat Gürel,ilimizde görev yapan kamu kurum müdürleri ile birlikte haftanın belli günlerinde mesai sonrası Yenimahalle Spor Salonunda voleybol maçı yaparak günün yorgunluğunu atıyorlar.

Her iki takım oyuncularını mücadelelerinden dolayı tebrik eden Vali Fuat Gürel, biz bunu salt bir spor olarak görmüyoruz gün içerisinde vatandaşlarımıza daha iyi hizmet edebilmek, ilimizin yatırımlarını takip etmek adına calışıyoruz, kurum amirlerimizle istişare edilmesi gereken anlar olabiliyor, biz bunu bir fırsat olarak görüyoruz bir araya geliyor kurumlarımız arası koordinasyon ve iletişimi artıyor geliştiriyoruz. Spor alt yapımız çok iyi, modern tesislerimiz var. Çocuklarımıza, gençlerimize örnek olmak istiyoruz buradan tüm Karabüklü hemşerilerimize, çocuklarımıza, gençlerimize mutlaka spor yapmaları çağrısında bulunuyorum. Biz tüm tesislerimizde spor yapma noktasında ücretsiz her türlü imkanı sunuyoruz” dedi.

banner

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

Yorum yapabilmek için buradan üye girişi yapınız.

banner

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL