banner
Eflani

SÜLEYMAN SOYLU KARABÜK’TE HALKA SESLENECEK

Ak Parti Karabük’te seçim çalışmalarına devam ederken itici gücü Süleyman Soylu olacak. Soylu Karabük’te miting yaparak halka seslenecek. Seçim çalışmalarının aralıksız devam ettiği Karabük’te siyasi partiler de ağır toplarını ve..

SÜLEYMAN SOYLU KARABÜK’TE HALKA SESLENECEK
banner

Ak Parti Karabük’te seçim çalışmalarına devam ederken itici gücü Süleyman Soylu olacak. Soylu Karabük’te miting yaparak halka seslenecek.

Seçim çalışmalarının aralıksız devam ettiği Karabük’te siyasi partiler de ağır toplarını ve etkili insanlarını Karabük’te getirmeye başladı. Memleket Partisi Genel Başkanı Muharrem İnce dün kentimize gelerek toplanan kalabalığa seslenmişti. MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli’te 30 Nisan’ta Karabük’e gelerek Karabük halkına seslenecek.

Şu ana kadar henüz ses çıkmayan Ak Parti ise Süleyman Soylu ile sessizliği bozmaya hazırlanıyor. İç İşleri Bakanı Soylu bilindiği gibi çocukluk yıllarında bir dönem Karabük’te yaşamış ve hala daha kentimizde akrabaları bulunuyor.

Ülkenin en popüler insanlarından birisi olan ve Karabüklüler tarafından çok sevilen Süleyman Soylu’nun düzenleyeceği mitinge şimdiden vatandaşların yoğun ilgi göstereceği tahmin ediliyor.

Edinilen bilgilere göre, Soylu’nun miting yeri ve saati ile ilgili hazırlıklar devam etmekle birlikte 9 Mayıs Salı günü Karabük’te olacağı kesinlik kazandı.

banner

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

banner

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL