Karabük

SUÇ MAKİNASI HIRSIZLIK ZANLILARI YAKALANDI.

İlimizde 27-28.11.2023 tarihlerinde Hürriyet Mahallesi ve 100. Yıl Mahallesinde Meydana gelen ikametten hırsızlık olayları ile ilgili olarak; Her iki olayı gerçekleştirdikleri görevlilerimizce tespit edilen A. K. (Oto Hırsızlığı, İkametten Hırsızlık,..

SUÇ MAKİNASI HIRSIZLIK ZANLILARI YAKALANDI.
banner

İlimizde 27-28.11.2023 tarihlerinde Hürriyet Mahallesi ve 100. Yıl Mahallesinde Meydana gelen ikametten hırsızlık olayları ile ilgili olarak;
Her iki olayı gerçekleştirdikleri görevlilerimizce tespit edilen A. K. (Oto Hırsızlığı, İkametten Hırsızlık, Kasten Yaralama suçları başta olmak üzere toplam 11 suç kaydı mevcut) ve M. H. (Evden Hırsızlık, Oto Hırsızlığı, Kasten Yaralama suçları başta olmak üzere 13 adet suç kaydı mevcut) isimli şahıslar İl Emniyet Müdürlüğümüz Asayiş Şube Müdürlüğü Hırsızlık Büro Amirliği ve 3 Nisan Şehit Nazif Topsakal Polis Merkezi Amirliği personellerimizin müşterek yürüttükleri titiz çalışmalar neticesinde yakalanmış, konu ile ilgili firari bir şahsın yakalanmasına yönelik çalışmalar sürdürülmektedir.

Şahısların ortak kullandıkları değerlendirilen ikamette Cumhuriyet Savcısından alınan talimat doğrultusunda yapılan aramalarda suça konu olan ve müştekilerce kesin olarak teşhisi yapılan (1) kuru sıkı silah ve (2) adet bilezik ele geçirilmiştir.
Göz altına alınan A.K ve M.H isimli şahıslar işlemleri sonrasında çıkartıldıkları Adli Makamlarca TUTUKLANARAK ilimiz Kapalı Ceza İnfaz Kurumu’na teslim edilmiş olup firari şahsın yakalanmasına yönelik çalışmalar titizlikle yürütülmektedir.

Şehrimizde vatandaşlarımızın huzurunu ve güvenliğini bozacak ve zarar verecek her türlü suçun önlenmesine, faillerinin en kısa sürede yakalanarak adalet önüne çıkartılmasına yönelik çalışmalarımız ve mücadelemiz durmaksızın devam edecektir.
Kamuoyuna saygıyla duyurulur.

banner

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

banner

.

This will close in 10 seconds

.

This will close in 10 seconds

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL