Karabük

“Spor Şehri Karabük” 11. Avrupa İşitme Engelliler Voleybol Şampiyonasına Ev Sahipliği Yapacak.

11-22 Temmuz 2023 tarihleri arasında Karabük’ün ev sahipliğinde düzenlenecek olan 11. Avrupa İşitme Engelliler Voleybol Şampiyonası Lansman ve Bilgilendirme Toplantısı Vali Fuat Gürel ile İşitme Engelliler Spor Federasyonu Başkanı Kerim..

“Spor Şehri Karabük” 11. Avrupa İşitme Engelliler Voleybol Şampiyonasına Ev Sahipliği Yapacak.
banner

11-22 Temmuz 2023 tarihleri arasında Karabük’ün ev sahipliğinde düzenlenecek olan 11. Avrupa İşitme Engelliler Voleybol Şampiyonası Lansman ve Bilgilendirme Toplantısı Vali Fuat Gürel ile İşitme Engelliler Spor Federasyonu Başkanı Kerim Vural’ın katılımıyla yapıldı.

İlimizde düzenlenecek ilk Uluslararası Salon Organizasyonu olacak olan Avrupa Şampiyonasında 10 farklı Avrupa Ülkesinden gelecek olan Kadın ve Erkek Voleybol takım kafileleri 12 gün boyunca Spor tesislerimizde ter dökecek.

Şampiyona kapsamında yapacakları müsabakalar dışında ilimizin tarihi ve turistik yerlerini gezerek ilimiz turizmine de büyük katkı sağlayacak Avrupa Şampiyonasının Ülkemize ve ilimize hayırlı olması temennisinde bulunan Vali Fuat Gürel, şampiyonanın ilimizde düzenlenmesinde emeği geçen İşitme Engelliler Spor Federasyonu Başkanı Kerim Vural ve Yönetim Kurulu üyelerine teşekkür etti.

banner

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

Yorum yapabilmek için buradan üye girişi yapınız.

banner

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL