Safranbolu

Safranbolu My Kolejinden Filistin’e Yardım Kermesi ve Filistin gerçeği isimli konferans düzenlendi.

My Kolejli öğrencileri ve velileri tarafından düzenlenen kermeste, Filistin ve Gazze halkı yararına yiyecekler satışa sunuldu. Okul velisi diş hekimi İbrahim Bader tarafından Filistin mutfağından örnek tatlar da kermeste yer..

Safranbolu My Kolejinden Filistin’e Yardım Kermesi ve Filistin gerçeği isimli konferans düzenlendi.
banner

My Kolejli öğrencileri ve velileri tarafından düzenlenen kermeste, Filistin ve Gazze halkı yararına yiyecekler satışa sunuldu. Okul velisi diş hekimi İbrahim Bader tarafından Filistin mutfağından örnek tatlar da kermeste yer buldu .Kermesten elde edilecek gelir ise Filistin’e Safranbolu Yağmur der yardımlaşma derneği Başkanı Zehra Soylemez aracılığıyla yardım olarak gönderilecek.

 

Okul yemekhanesinde ki kermeste, veliler tarafından hazırlanan yiyecek ler kermese katılan Karabük il müftü yardımcısı Ayhan Yalçın ve Safranbolu ilçe müftüsü Aydın Bostancı’nın
Dualari ve ilçe milli eğitim müdürümüz Said ODABASOGLU‘nun kurdele kesimi ile kermes açılarak yiyecekler satışa satışa sunuldu.

 

Kermesi gezen İlçe Milli Eğitim Müdürü Said ODABASOGLU ve şube müdürü Yakup Tümen , Karabük ve Safranbolu müftürerimiz ve Karabük My Kolej Genel müdürü Rafet Çelen birlikte Filistin resim ve fotoğraf sergisi nde gezerek konferans Salonu’ndaki Filistin gerçeği konferansı‘na katıldılar .
İlçe Milli Eğitim Müdürü Said Odabaşoğlu Emeği geçen herkese teşekkür ediyorum.” dedi.

banner

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

banner

.

This will close in 10 seconds

.

This will close in 10 seconds

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL