Safranbolu

Safranbolu Belediyesinden Yılbaşı Etkinliği

Yeni yıla girilmesine sayılı günler kala, Safranbolu’da yılbaşı hareketliliği başladı. Her sene bu günlerde görsel ve etkinliksel şölene hazırlanan Safranbolu Belediyesi, vatandaşların dolu dolu geçireceği bir hafta için kolları sıvadı…

Safranbolu Belediyesinden Yılbaşı Etkinliği
banner

Yeni yıla girilmesine sayılı günler kala, Safranbolu’da yılbaşı hareketliliği başladı. Her sene bu günlerde görsel ve etkinliksel şölene hazırlanan Safranbolu Belediyesi, vatandaşların dolu dolu geçireceği bir hafta için kolları sıvadı.

Bu kapsamda, Kültür ve Sosyal İşler Müdürlüğünün organizesinde 24 Aralık Cumartesi saat 11.00’de Misak-ı Milli Demokrasi Meydanı’nda Kadın Üretici Pazarı kuruluyor. Kadın üreticiler,  31 Aralık Cumartesi gününe kadar 11.00 – 19.00 saatlerinde halkın hizmetinde olacak.

30 Aralık Cuma saat 19.30’da ise ilçe halkını güzel bir konser bekliyor. Safranbolu Belediyesi Müzik Okulu Safranbolu Belediyesi Leyla Dizdar Kültür Merkezinde dinleyici ile buluşarak, onlara keyifli anlar yaşatacak. Bunların yanında şehir merkezinde süslemeler ve ışıklandırmalar yapılacak.

Safranboluluların her şeyin en güzeline lâyık olduğunu belirten Belediye Başkanı Elif Köse, “Sunduğumuz hizmetlerle hastalığından sağlığına, doğumundan ölümüne, bebeğinden yaşlısına  tüm hehşehrilerimizin hayatına dokunuş yaptığımız gibi eğlenilecek günlerde de onlar için faaliyetler düzenliyoruz.

Bu seneki etkinliklerimize de tüm vatandaşlarımızı davet ediyor, yeni yılın iyiliklerle ve sağlıkla gelmesini; birlik içinde yaşayabileceğimiz ve refah seviyesi yüksek bir Türkiye olmamızı diliyorum.” ifadelerini kullandı.

banner

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

Yorum yapabilmek için buradan üye girişi yapınız.

banner

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL