Safranbolu

Safranbolu Belediyesi’nden Öğrencilere Kırtasiye Yardımı

Safranbolu Belediyesi öğrencilerin 2023-2024 eğitim-öğretim hayatına katkıda bulunmak için ihtiyaç sahibi yaklaşık 250 ailenin çocuklarına kırtasiye yardımında bulunuyor. Safranbolu Belediyesi hayır çarşısı tarafından ihtiyaç sahibi yaklaşık 250 ailenin çocuklarına kırtasiye..

Safranbolu Belediyesi’nden Öğrencilere Kırtasiye Yardımı
banner

Safranbolu Belediyesi öğrencilerin 2023-2024 eğitim-öğretim hayatına katkıda bulunmak için ihtiyaç sahibi yaklaşık 250 ailenin çocuklarına kırtasiye yardımında bulunuyor.

Safranbolu Belediyesi hayır çarşısı tarafından ihtiyaç sahibi yaklaşık 250 ailenin çocuklarına kırtasiye yardımı yapılıyor. Hayır çarşısında hazırlanan kırtasiye malzemeleri öğrencilere teslim edilecek sırt çantalarına özenle yerleştirildi ve her bir öğrencinin 2023-2024 eğitim-öğretim hayatına başladığı günlerde tüm ihtiyacını karşılayabilecek şekilde hazırlandı.

Sırt çantaları içeriği, 80 ve 60 yaprak kareli defter, 60 yaprak çizgili defter, silgi, kalemtıraş, kırmızı ve siyah kurşun kalem, kalemlik, 15 yaprak resim defteri, sulu, kuru ve pastel boya, su matarasından oluştu.

Kırtasiye malzemeleri, Safranbolu Belediye Başkanı Elif Köse ve hayır çarşısı personelleri tarafından sırt çantalarına konularak, ihtiyaç sahibi ailelerin çocuklarına teslim edildi.

banner

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

banner

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL