Safranbolu

Safranbolu Belediyesi Eğitim Destek Vermeye Devam Ediyor

AHİ Evran Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi ile protokol imzaladı. Çeşitli projeler ve çalışmalar ile her fırsatta eğitime katkı veren Safranbolu Belediyesi AHİ Evran Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi ile..

Safranbolu Belediyesi Eğitim Destek Vermeye Devam Ediyor
banner

AHİ Evran Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi ile protokol imzaladı.

Çeşitli projeler ve çalışmalar ile her fırsatta eğitime katkı veren Safranbolu Belediyesi AHİ Evran Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi ile protokol imzaladı.

Temizlik İşleri Müdürlüğü tarafından imzalanan protokolde bundan sonra üretilecek yeşil çim çit kafeslerin yapımı AHİ Evran Lisesi  tarafından üretilecek.

Geri Dönüşler Olumlu

Konu ile ilgili bir açıklama yapan Safranbolu Belediye Başkanı Elif Köse, ” İlçemiz genelinde evsel nitelikli atıkların toplanmasında kullanılan konteynerlerin estetik bir görüntüye kavuşması için konteynerler yeşil çim çit kafeslerin içerisine yerleştirme çalışmalarına başlamıştırk. İlk etapta Tarihi Çarşı Bölgesinde yapılan bu uygulama vatandaşlarımız tarafından büyük bir ilgi ile karşılanmış ve ilçenin diğer bölgelerinde de uygulamanın devam etmesi için geri bildirimler alınmıştık” dedi.

Yapılan araştırma ve görüşmeler neticesinde hem estetik görüntüyü birçok noktada sağlamak hem de eğitime katkı vermek amacıyla bundan sonra üretilecek yeşil çim çit kafeslerin yapımı için AHİ Evran Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi ile bir protokol imzalandığını ifade eden Başkan Köse, “Bu vesile ile başarılı çalışmaları ile gurur duyduğumuz gençlerimze de destek olduğumuzı düşünüyorum. Eğitime destek vermeye devam edeceğiz ” diye konuştu.

banner

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

banner

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL