Karabük

ÖZKAN ÇETİNKAYA AK PARTİ BELEDİYE BAŞKAN ADAY ADAYI OLUYOR

AK PARTİDE TUNCAY ÖZCAN, TİMURÇİN SAYLAR VE MUZAFFER ATILKAN SONRASI ÇETİNKAYA’DA ADAY ADAYI OLDU.   AK Parti yerel seçimler öncesi hareketlenmeye başlarken  81 ilde aday adayları için başvuru süreci 8..

ÖZKAN ÇETİNKAYA AK PARTİ BELEDİYE BAŞKAN ADAY ADAYI OLUYOR
banner

AK PARTİDE TUNCAY ÖZCAN, TİMURÇİN SAYLAR VE MUZAFFER ATILKAN SONRASI ÇETİNKAYA’DA ADAY ADAYI OLDU.

 

AK Parti yerel seçimler öncesi hareketlenmeye başlarken  81 ilde aday adayları için başvuru süreci 8 Kasım olarak açıklandı.  Yerel seçimler öncesi Karabük’te ittifak olur mu? Sorusu da Genel Merkezde yapılan çalışmalar neticesinde netlik kazandı  ve Karabük ölçeğinde  ittifak olmayacağı netleşti.

Ancak İttifak ortakları ile iş birliğinin kapısı açık olacağı da ifade edilirken Karabük’te adayın temayül yoklaması ile belirleneceği belirtildi.

Önümüzde ki süreçte  AK Parti, teşkilatına elektronik ortamda tüm il ve ilçelerde “Kimi aday görmek istiyorsunuz?” diye sorulacak ve 24 Kasım-31 Ocak tarihleri arasında adayların gruplar halinde açıklanacak.

Son üç dönem Karabük Belediyesini çok istemesine rağmen kazanamayan Karabük  Ak parti teşkilatı bu dönem işi sıkı tutuyor ve Karabük Belediyesini tekrar almak istediklerini belirtiyorlar.

Tüm bu çalışmalar ışığında Karabük Ak parti Belediye Başkanlık Aday adaylığı için isimlerde netleşmeye başladı.

 

Tüm bu çalışmalar ışığında Karabük Ak parti Belediye Başkanlık Aday adaylığı için isimlerde netleşmeye başladı.

Karabük merkez için, Tuncay Özcan, Timurçin Saylar, Muzaffer Atılkan yanı sıra bir dönem önce ki Ak parti merkez ilçe başkanı İş İnsanı Özkan Çetinkaya’da aday adayı oluyor.

Uzun yıllardır AK Parti içerisinde yer alan, tabanın ve şehrin sevdiği isimlerden birisi olan Çetinkaya’ya, Karabük Belediye Başkanı Aday Adaylığında olumlu destekler geldiği belirtiliyor.

Siyasete genç yaşta Ak parti Gençlik Kollarında başlayan ve Merkez ilçe yöneticiliği sonrası Merkez İlçe Başkanlığı yapan Çetinkaya, her yaştan, partiden ve  kesimden destek alırken  iddialı söylemler ile yola çıkacağı ifade ediliyor.

Çetinkaya’nın önümüzde ki hafta başında  aday adaylığı sürecini resmi olarak başlatacağı ve konu hakkında resmi açıklama yapacağı öğrenildi.

Özkan Çetinkaya Kimdir

1988 yılında Karabük’te doğan Çetinkaya, Anadolu Üniversitesi Dış Ticaret mezunu oldu. Madencilik, lojistik ve demir çelik sektörlerin de faaliyet gösteren bir şirkette müdür pozisyonunda çalışmakta iken önceki dönem AK Parti Karabük İl Gençlik Kolları Başkanlığı, Karabük Belediye Meclis Üyeliğinin yanı sıra birçok STK’larda görev aldı. Evli ve iyi derecede İngilizce bilmektedir.

banner

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

banner

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL