banner
Karabük

Özer:” Baraj Sorunumuz Yok”

Yeniden Refah Partisi Karabük Milletvekili Adayı İsmail Özer, Partisinin Ülke Barajı Sorunu olmadığını belirtti. Özer konu ile ilgili olarak şunları söyledi: “Bilindiği gibi biz Yeniden Refah Partisi olarak Cumhur İttifakının..

Özer:” Baraj Sorunumuz Yok”
banner

Yeniden Refah Partisi Karabük Milletvekili Adayı İsmail Özer, Partisinin Ülke Barajı Sorunu olmadığını belirtti. Özer konu ile ilgili olarak şunları söyledi:

“Bilindiği gibi biz Yeniden Refah Partisi olarak Cumhur İttifakının içindeyiz. İttifaktaki bir parti yüzde 7 olan ülke barajını geçtiği zaman diğer partilerde geçmiş sayılıyor. Biz Karabük’te de iddialıyız Karabük’te 25-30 Bin oy alan Bir Milletvekili çıkarıyor. Bizler halkımızın teveccühü ile bu rakamı inşallah fazlasıyla alacağız.

Karabük’te aday olan, burada yaşayan üç adaydan birisi olduğunu belirten Özer, “Dışarıdan gelerek Karabük halkına dayatılan adaylar zaten Karabük ve ilçelerinde ne sıkıntı, ne sorun olduğunu bilmez. Bizlerde Karabük’te doğduk. Yıllardır Karabük’te ticaretle iştigal ediyoruz. Karabük Halkının teveccühü ile inşallah Karabük halkına hizmet edeceğiz

banner

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

Yorum yapabilmek için buradan üye girişi yapınız.

banner

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL