Karabük

Özel Medikar Hastanesi Azerbaycan’ın başkenti Bakü’de düzenlenen Uluslararası Sağlık Turizmi Fuarı’ nda Yerini Aldı.

Azerbaycan’ın başkenti Bakü’de düzenlenen Uluslararası Sağlık Turizmi Fuarı’ nda Özel Medikar Hastanesi olarak yerimizi aldık. 26-27 Nisan tarihlerinde düzenlenen Uluslararası Sağlık Turizmi Fuarı; Türkiye, Azerbaycan ve bölge ülkelerden gelen birçok..

Özel Medikar Hastanesi Azerbaycan’ın başkenti Bakü’de düzenlenen Uluslararası Sağlık Turizmi Fuarı’ nda Yerini Aldı.
banner

Azerbaycan’ın başkenti Bakü’de düzenlenen Uluslararası Sağlık Turizmi Fuarı’ nda Özel Medikar Hastanesi olarak yerimizi aldık.

26-27 Nisan tarihlerinde düzenlenen Uluslararası Sağlık Turizmi Fuarı; Türkiye, Azerbaycan ve bölge ülkelerden gelen birçok ziyaretçiye ev sahipliği yaptı.

İki gün boyunca standımızdaki katılımcı ve ilginin yoğun olmasıyla, sağlık turizminde yükselmeye devam eden Özel Medikar Hastanesi olarak Azerbaycan, Rusya, Kırgızistan, Kazakistan gibi ülkeler arasında sağlık sektörünün daha da ilerlemesi adına yeni köprüler kurulabileceğini göstermiş olduk.

Karabük Özel Medikar Hastanesi olarak sağlık turizmi faaliyetlerimizle birçok dünya ülkesinden misafirimize hizmet veriyor, kurduğumuz yeni temaslarla hizmet ağımızı genişletiyoruz.

Fuar kapsamında bizleri ziyaret eden ve yoğun ilgi gösteren tüm değerli katılımcılarımıza teşekkür ediyoruz.

banner

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

banner

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL