Ovacık

OVACIK’TA 4 SAMANLIK DAHA YANDI

Karabük’ün Ovacık ilçesinde çıkan yangında 4 samanlık kül oldu. Gece saatlerinde de 3 samanlık bir ahır ve taksi yanmıştı. Kundaklama üzerinde durulan yangınlarla ilgili çalışmalar sürüyor. Yangın, Cuma namazı vakti..

OVACIK’TA 4 SAMANLIK DAHA YANDI
banner

Karabük’ün Ovacık ilçesinde çıkan yangında 4 samanlık kül oldu. Gece saatlerinde de 3 samanlık bir ahır ve taksi yanmıştı. Kundaklama üzerinde durulan yangınlarla ilgili çalışmalar sürüyor.

Yangın, Cuma namazı vakti Merkez Mahallesi Gümüşler Küme Evleri mevkiinde çıktı. 2’si aynı kişiye olmak üzere 4 samanlıktan alevler yükseldi. Biri yaklaşık 100 diğerleri ise 30 metre aralıklı olan samanlıklardaki yangına itfaiye ekipleri müdahale etti. Vatandaşlarda söndürme çalışmalarına destek verdi. Yangın, 1 saat süren çalışmalar sonucu söndürüldü ancak samanlıklar kullanılamaz hale geldi.

Mahalle sakinlerinden Cafer Doğan, ’’Namazdan çıktık, yanan samanlığın yanına daha varmadan diğer samanlıklar yanmaya başladı.’’ dedi.

Gece saatlerinde de aynı mahallede 2, Ekincik köyünde 1 samanlık, AK Parti Ovacık ilçe Başkanı Ahmet Şahin’e ait bir ahır ve takside yanmıştı.

Kundaklama üzerinde durulan yangınlarla ilgili çalışmalar sürüyor.

banner

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

banner
İlgili Haberler

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL