Genel

Öğrenciler My Kolej’inin Sınavında Ter Döktü.

Karabük Özel My Koleji tarafından her yıl düzenlenen bursluluk sınavı, geçtiğimiz hafta sonunda yoğum katılımla gerçekleştirildi. Binlerce öğrencinin kıyasıya ter döktüğü sınavda başarı elde edenler, yüzde 100’e varan burs imkanları..

Öğrenciler My Kolej’inin Sınavında Ter Döktü.
banner

Karabük Özel My Koleji tarafından her yıl düzenlenen bursluluk sınavı, geçtiğimiz hafta sonunda yoğum katılımla gerçekleştirildi. Binlerce öğrencinin kıyasıya ter döktüğü sınavda başarı elde edenler, yüzde 100’e varan burs imkanları ile My Koleji öğrencisi olmaya hak kazanacak.

Karabük Özel My Koleji, 25-26 Şubat tarihlerinde 4,5,6,7,8,9,10 ve 11. sınıf öğrencilerine özel bursluluk sınavını gerçekleştirdi. Binlerce öğrencinin katıldığı sınavda başarı kaydeden öğrenciler burs imkânı sayesinde My Koleji farkıyla eğitim alma ayrıcalığını da yaşamış olacak. Yoğun ilgi ile gerçekleşen sınav sonrasında açıklamalarda bulunan Karabük Özel My Koleji Genel Müdürü Rafet Çelen yoğun katılımdan büyük memnuniyet duyduklarını belirtti. Çelen, sınav sonuçlarının değerlendirme sürecinin ardından ilan edileceğini kaydederek başarılı öğrencilere yüzde 40, yüzde 50, yüzde 80, yüzde 90 ve yüzde 100 oranlarında burs verileceğini söyledi.

BİNLERCE ÖĞRENCİ KATILDI

Çelen, “Aralık ayında ilan ettiğimiz üzere bursluluk sınavımız 7-8 Ocak tarihlerinde gerçekleştirildi. 4,5,6,7,8,9,10 ve 11. sınıf öğrencilerine ilişkin sınavımıza binlerce öğrenci katlım gösterdi. Sınav sırasında çocuklarımız içerde ter dökerken velilerimize okulumuz hakkında çay ikramı ile birlikte bilgilendirmeler yapıldı. Soru düzeneğinin kalitesi açısından  güçlü yayınlar ile birlikte çalıştık. 4. Sınıflarımızın sorularını My Kolej öğretmenleri hazırladı. Sınavımızda görev yapan tüm öğretmenlerimize, idari personelimize, katılım sağlayan veli ve öğrencilerimize teşekkür ediyoruz” ifadelerini kullandı.

 

ÖĞRENCİLERİN EĞLENCELİ BİLİM YUVASI: KARABÜK MY KOLEJİ

Burs kazanan öğrenciler, Karabük  Özel My Koleji ile; yılda 1270 saat akademik eğitim, 324 saat etüt, grup ve birebir eğitim, çok sayıda yayınla kaynak desteği, haftada 5+1 gün eğitim, etkin rehberlik eğitimi, mentör öğretmenlik ile koçluk sistemi, akşam olimpiyat kampları ile ek çalışmalar, her ay  ünite  tarama sınavları, aylık ve dönemsel kontrol sınavları, Türkiye geneli deneme sınavları, MUN konferanslarına katılım ,etkili uzaktan eğitim, oyun merkezli eğitsel yaz kampları, tüm birimlerde uzman yerli ve yabancı öğretmenlerle İngilizce ve Almanca eğitimi, Atölye ve sınıflarda çocuk merkezli Anaokul eğitimi, sınıf ve 9 branş öğretmeni ile tam öğrenme eksenli etkili ilkokul eğitimi, bahçe alanlarında yaparak ve yaşayarak, topraktan ürün yetiştirme ile hayvanlarla iç içe olmayı sağlayan ortam, birçok sanat, spor, robotik kodlama ve sosyal faaliyetlerinden faydalanabilecek.

banner

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

Yorum yapabilmek için buradan üye girişi yapınız.

banner

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL