Genel

Nurettin Tümen Adaylığını Açıkladı….

Sevgili Esnaf arkadaşlarım ; 7 Şubat Salı günü saat 13:00’ da Kent Meydanındaki nikah salonunda S.S. Karabük-2 Kredi ve Kefalet Kooperatifimizin seçimli genel kurulu vardır. Birkaç arkadaşımla beraber öncülük ederek..

Nurettin Tümen Adaylığını Açıkladı….
banner

Sevgili Esnaf arkadaşlarım ;
7 Şubat Salı günü saat 13:00’ da Kent Meydanındaki nikah salonunda S.S. Karabük-2 Kredi ve Kefalet Kooperatifimizin seçimli genel kurulu vardır.
Birkaç arkadaşımla beraber öncülük ederek Karabük‘ümüze kazandırdığımız 2. Kooperatifimiz, bugünlerde bölgemizde sayılı kooperatiflerden biri haline gelmiştir. Ben ve yeni ekibim bu çizgiden ödün vermeden kooperatifimizi daha iyi yerlere getirmek için elimizden geleni yapmaya kararlıyız. Bu nedenle 7 Şubattaki genel kurulumuzda tekrardan aday olduğumu sizlerle paylaşmak istiyorum.


Beni bu zor süreçte yalnız bırakmayan, her koşulda yanımda olan ve en önemlisi hala sırtımı yaslayabilceğim, karşılıklı güven duyabileceğim arkadaşlarımın ve kardeşlerimin var olduğunu görmek , benim inancımı gayretimi ve mücadelemi dahada artırmaktadır. Bu sebeple siz değerli esnaf arkadaşlarıma çok teşekkür gaziantep bayan escort ediyorum, sizlerin hakkı bende ödenmez.
Bu vesileyle yapacağımız Genel Kurulumuzun bütün esnafımıza hayırlar getirmesini diliyorum.Ayrıca tüm esnafımızın ve halkımızın mubarek 3 aylarını tebrik ediyorum.Saygılarımla…

Nurettin TÜMEN
S.S. Karabük-2 Kredi ve Kefalet Kooperatifi Başkanı

banner

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

Yorum yapabilmek için buradan üye girişi yapınız.

banner

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL