Karabük

MURAT GÜL KAR-DER BAŞKANI OLDU

Karabük’ün sevilen iş insanlarından Murat Gül Karabük Kalkınma ve Dayanışma Derneği KAR-DER’in yeni Başkanı oldu. Başkan Gül, ”KAR-DER bölgemizde 1999 yılında kurulmuş ve çok eski sivil toplum kuruluşudur. KAR-DER kurulurken,..

MURAT GÜL KAR-DER BAŞKANI OLDU
banner

Karabük’ün sevilen iş insanlarından Murat Gül Karabük Kalkınma ve Dayanışma Derneği KAR-DER’in yeni Başkanı oldu.
Başkan Gül,
”KAR-DER bölgemizde 1999 yılında kurulmuş ve çok eski sivil toplum kuruluşudur. KAR-DER kurulurken, sadece Karabük’ü değil tüm ilçelerini kapsayacak bir şekilde hizmet ediyor. Sivil toplum kuruluşların gelişmesini büyümesini destekliyoruz. Karabük kamu yatırımları açısından önemli mesafeler katetti.
Geçmişte olduğu gibi bundan sonra Karabük ve ilçelerinin gelişmesi ve büyümesi adına çalışmalar yapacağız. Danışma Kurulu toplantılarımızla kente yön verecek çalışma projeleri ele alarak yol haritalarını ortaya koyup birlik ve beraberlik içinde çalışıp kentimizi daha ileri getirmenin gayreti içinde olacağız.” dedi.
Yönetim Kurulu Üyeleri ise şu isimlerden oluştu;
”İsa Aydın,Samet Benlioğlu,Hüseyin Yılmaz,Mithat Gümüş,Harun Ulu,Bilal Coşkun,Aykan Çınar,Mehmet Yıldız,Asım Ulusoy,Muhittin Ergin,Kenan Yılmaz,Mehmet Yıldırım,İsmail Soylu,Yasin Özçelik” oldu.

banner

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

Yorum yapabilmek için buradan üye girişi yapınız.

banner

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL