Karabük

MODERN BİR OTO GALERİCİLER SİTESİNE KAVUŞUYORUZ

Karabük ve Safranbolu Oto Galericiler Sitesi dükkan kuraları çekildi. Karabük modern bir oto galericiler sitesine kavuşuyor. 2021 yılında temeli atılan ve şu an %85’i biten Karabük ve Safranbolu Oto Galericiler..

MODERN BİR OTO GALERİCİLER SİTESİNE KAVUŞUYORUZ
banner

Karabük ve Safranbolu Oto Galericiler Sitesi dükkan kuraları çekildi. Karabük modern bir oto galericiler sitesine kavuşuyor.

2021 yılında temeli atılan ve şu an %85’i biten Karabük ve Safranbolu Oto Galericiler Sitesi üyeleri dükkanlarının kuralarını dün çekti.

Karabük ve Safranbolu’da dağınık bir şekilde hizmet veren oto galericiler, artık modern site içerisinde bir arada araçlarını halkın beğenisine sunacaklar.

Oto galericiler tarafından kurulan Karabük Safranbolu Oto Galericiler Toplu İşyeri Yapı Kooperatifi marifetiyle iki yılda yapımı tamamlanan, 10 Bloktan oluşan ve 30 Bin metre kare üzerine kurulu olan Karabük Safranbolu Oto Galericiler Sitesinde 103 dükkanın kuraları çekildi. Üyeler kendi çektikleri kuralarla kendi dükkanlarını belirlediler.

Karabük ve Safranbolu’da modern bir oto galericiler sitesi içerisinde hizmet verecek sektör temsilcileri kendi işyerlerine kavuşmanın heyecanı ile mutluluğunu bir arada yaşadılar.

banner

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

Yorum yapabilmek için buradan üye girişi yapınız.

banner

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL