Karabük

MHP’Lİ ADAYLAR YORTAN’I FETETTİ.

Milliyetçi Hareket Partisi Karabük Milletvekili Adayları Ahmet Dönmez ve Av. Dilek Ünver bugün seçim çalışmaları için Yortan Beldesinde esnaf ziyaretinde bulundular. MHP’li Yortan Belde Belediye Başkanı Ali Şık ve Yenice..

MHP’Lİ ADAYLAR YORTAN’I FETETTİ.
banner

Milliyetçi Hareket Partisi Karabük Milletvekili Adayları Ahmet Dönmez ve Av. Dilek Ünver bugün seçim çalışmaları için Yortan Beldesinde esnaf ziyaretinde bulundular.

MHP’li Yortan Belde Belediye Başkanı Ali Şık ve Yenice Belediye Başkanı Zeki Çaylı’nın da eşlik ettiği Yortan Beldesindeki seçim çalışmalarında, MHP Adayı Ahmet Dönmez ile Dilek Ünver adeta halkla bütünleştiler.

 

Yortanlı vatandaşların yoğun ilgi gösterdiği MHP Adayları, esnafları ziyaret eti ve sokaklardaki vatandaşlar ile sohbet ettiler.

Yortan beldesi halkının çok sıcak kanlı olduğunu ifade eden MHP Karabük 1. Sıra Milletvekili Adayı Ahmet Dönmez “Yortanpazarı beldemiz bu zamana kadar bir hayli ihmal edilmiş. Yortan’ın kalkınması, gelişmesi ve hak ettiği hizmetleri alması Allah’ın izni ve halkımızın desteği ile inşallah bizim dönemimizde olacaktır. Yortanlı hemşerilerim emin olsunlar ki bu şirin beldenin gelişimi için elimden gelen çalışmayı yapacağım.” Diye konuştu.

Yenicede İftar Programına Katıldılar. MHP Karabük Milletvekili Adayları Ahmet Dönmez ve Av. Dilek Ünver Yenicede düzenlenen iftar programına katıldılar

 

 

banner

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

Yorum yapabilmek için buradan üye girişi yapınız.

banner

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL