Karabük

MEDİKAR HASTANESİNDEN BÜYÜK BAŞARI

Hamiyet hanım İstanbul’da 2006 yılında mitral kapak replasmanı ameliyatı, 2017 yılında da aort kapak yetmezliği nedeniyle aort kapak değişimi ameliyatı geçirmiş. Son zamanlarda şikâyetlerinin artması üzerine gitmiş olduğu hastanede daha..

MEDİKAR HASTANESİNDEN BÜYÜK BAŞARI
banner

Hamiyet hanım İstanbul’da 2006 yılında mitral kapak replasmanı ameliyatı, 2017 yılında da aort kapak yetmezliği nedeniyle aort kapak değişimi ameliyatı geçirmiş. Son zamanlarda şikâyetlerinin artması üzerine gitmiş olduğu hastanede daha önceden takılan aort kapakta ileri seviyede hareket kısıtlılığı ve iki karıncık arasında nadir görülen Gerbode tipi VSD tespit edilmiş ve 3. kez ameliyat olmasına karar verilmiş. Prof.Dr. Caner Arslan’a gitmesi önerilen hasta, yakınlarıyla birlikte ameliyat olmak için İstanbul’dan hastanemize gelmeye karar vermişler.

Hastanemizde yapılan ekokardiyografide daha önceden değişen aort kapağında pannus (ileri seviyede hareket kısıtlılığı) asendan aort genişlemesi ve iki karıncık arasında delik (VSD) rahatsızlıklarının mevcut olduğu teyit edildi. Ameliyatta Aort kapak ile birlikte hastanın çıkan aort damarı değiştirildi (Bentall) ve iki karıncık arasında deliğin (VSD) de kapatılması sağlandı.

Ameliyat sürecinden sonra Hamiyet hanım ve eşi “3. kez kalp kapak ameliyatı kararı verildikten sonra açıkçası çok tedirgin olduk ancak Caner hoca ile görüştükten sonra kendisine çok güvendik ve ikna olduk. Ameliyat olmak için Özel Medikar Hastanesine gitmeye karar verdik. Başta Caner Hoca ve ekibi olmak üzere emeği geçen tüm çalışanlara teşekkür ederiz” dediler.
Prof.Dr. Caner ARSLAN ‘Hastamızı sağlıklı bir şekilde göndermenin mutluluğunu yaşıyoruz , tecrübeli Kalp ve Damar Cerrahi ekibimiz ve hastanemizin eksiksiz geniş imkânları sayesinde birçok kapsamlı Kalp Ameliyatlarını başarı ile gerçekleştirerek hastalarımızın sağlıklarına kavuşmalarına yardımcı olmaktan mutlu oluyoruz ”dedi.

banner

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

banner

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL