Karabük

MAHALLE LİGİ BAŞLIYOR

Gençlik ve Spor Bakanlığı’nın Türkiye genelinde ilk defa düzenlediği ve Spor Toto Teşkilatı’nın da desteklediği “Arkadaşını Bul, Takımını Kur Mahalle Ligi” Karabük’te başlıyor. Karabük’te başlangıç olarak Namık Kemal Mahallesi ve..

MAHALLE LİGİ BAŞLIYOR
banner

Gençlik ve Spor Bakanlığı’nın Türkiye genelinde ilk defa düzenlediği ve Spor Toto Teşkilatı’nın da desteklediği “Arkadaşını Bul, Takımını Kur Mahalle Ligi” Karabük’te başlıyor.

Karabük’te başlangıç olarak Namık Kemal Mahallesi ve Aydınlıkevler Mahallesinde başlayacak olan Lig için İl Müdürümüz Coşkun Güven başkanlığında, Spor Şube Müdürü Lokman Mollaoğulları, Namık Kemal Mahalle Muhtarı Adnan Kuş ve Aydınlıkevler Mahalle Muhtarı Ertuğrul Akyol’un katılımları ile toplantı düzenlendi.

Ülke genelinde 14-17 yaş arası gençlere yönelik ilk defa düzenlenen mahalle ligi etkinliği Karabük Gençlik ve Spor İl Müdürlüğü tarafından yürütülecek.

Badminton, basketbol (3*3) ve voleybol (3+2) branşlarından oluşan “Mahalle Ligi” spor etkinliği 27 Şubat-12 Mart 2023 tarihleri arasında Aydın Doğan Spor Salonunda oynanacak. Mahalle Ligi etkinliklerine katılmak isteyenler 23 Ocak-10 Şubat 2023 tarihleri arasında kurumun Spor Servisi birimine müracaat edecek.

banner

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

Yorum yapabilmek için buradan üye girişi yapınız.

banner

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL