Safranbolu

LGS’DE SAFRANBOLU’DAN 2 TÜRKİYE 1.Sİ

  LGS sonuçları açıklandı. Safranbolu eğitimdeki başarılarına bir yenisini daha ekledi. 2 öğrencimiz tüm soruları doğru yanıtlayarak LGS’de TÜRKİYE BİRİNCİSİ oldu. Şehit Murat Akdemir Anadolu İmam Hatip Lisesi 8. Sınıf..

LGS’DE SAFRANBOLU’DAN 2 TÜRKİYE 1.Sİ
banner

LGS'DE SAFRANBOLU'DAN 2 TÜRKİYE 1.Sİ

LGS sonuçları açıklandı. Safranbolu eğitimdeki başarılarına bir yenisini daha ekledi. 2 öğrencimiz tüm soruları doğru yanıtlayarak LGS’de TÜRKİYE BİRİNCİSİ oldu.

Şehit Murat Akdemir Anadolu İmam Hatip Lisesi 8. Sınıf öğrencileri Ayşe İrem AYDIN ve Elif TAPSIZ Türkiye 1. si olarak büyük bir başarıya imza attılar.

İlçe Milli Eğitim Müdürümüz  Hasan Gümüş LGS Türkiye Birincilerini tebrik ederek; “Safranbolu eğitimdeki başarılarına yenilerini eklemeye devam ediyor. 2023 LGS sınavında ilçemizden 2 Türkiye Birincisinin çıkmış olması Safranbolu eğitim ailesi olarak bizleri sevindirdi. Öğrencilerimizi yürekten kutluyorum. Onların başarısında emekleri bulunan öğretmenlerimize, idarecilerimize, destek personelimize ve velilerimize şükranlarımızı sunuyorum. Desteklerini bizden esirgemeyen Safranbolu Kaymakamımız Sayın Şaban Arda Yazıcı’ya teşekkür ediyorum.” dedi.

banner

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

banner

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL