Safranbolu

Kıranköy Meydan Halk Masasının Bulunduğu Alanda Yenileme ve Peyzaj Çalışması Başladı.

Kaya Erdem Caddesi ile başlayan ve kentin merkezi bölgelerinde de devam eden ön cephe yenileme çalışmalar devam eden çalışmaların ardından Misakı milli meydanında yeni düzenleme çalışması yapılıyor. Konu ile ilgili..

Kıranköy Meydan Halk Masasının Bulunduğu Alanda Yenileme ve Peyzaj Çalışması Başladı.
banner

Kaya Erdem Caddesi ile başlayan ve kentin merkezi bölgelerinde de devam eden ön cephe yenileme çalışmalar devam eden çalışmaların ardından Misakı milli meydanında yeni düzenleme çalışması yapılıyor.

Konu ile ilgili konuşan Başkan Köse, “ Kaya Erdem Caddesi ile ilgili olumlu dönüşlerin olması bizleri mutlu etti. Malumunuz bu cadde Tarihi Çarşı bölgesi yolundaki ilk mahalle. Kenti ziyaret eden misafirlerimiz ilk olarak bu caddeyi görüyor. Merkezi konumdaki caddelerimizde de aynı çalışmayı sürdürmeyi düşünüyoruz. Bununla birlikte kendi üretimimiz olan çiçeklerle de orta refüjlerde çiçeklendirme çalışmalarımız sürüyor” dedi.

 

Meydan Halk Masası Çevre Düzenlemesi Kısa Sürede Tamamlanacak

Meydan Halk Masasının bulunduğu yerde de atıl vaziyetteki görünümü düzenleyip yerine vatandaşların dinlenebileceği, gölgesinden faydalanabileceği bir çalıma yaptıklarını sözlerine ekleyen Safranbolu Belediye Başkanı Elif Köse, “ Burayı da daha estetik, daha modern, Safranbolu’ya yakışır bir hale getireceğiz” diye konuştu.

Başkan Elif Köse, “ Amacımız; Safranbolu ve Safranbolu halkına en iyi hizmeti verebilmek ve gelecek nesillere çok daha yaşanılır bir Safranbolu bırakmak” diyerek sözlerini tamamladı.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

banner

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

banner

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL