Eflani

Kaymakam Büşra GÜNEŞ’in Veda Mesajı;

Çok Kıymetli Hemşehrilerim, Yaklaşık 1 yıldır İlçemizde büyük bir onurla yürüttüğüm görevimden İçişleri Bakanlığımızın Oluru ile Karabük/Yenice ilçesi Kaymakam Vekilliğine görevlendirildiğimden 27.01.2023 tarihi itibariyle ayrılacağım. Görev süremiz boyunca Eflani’mizin samimi,..

Kaymakam Büşra GÜNEŞ’in Veda Mesajı;
banner

Çok Kıymetli Hemşehrilerim,

Yaklaşık 1 yıldır İlçemizde büyük bir onurla yürüttüğüm görevimden İçişleri Bakanlığımızın Oluru ile Karabük/Yenice ilçesi Kaymakam Vekilliğine görevlendirildiğimden 27.01.2023 tarihi itibariyle ayrılacağım.

Görev süremiz boyunca Eflani’mizin samimi, içten ve sıcak kanlı halkına yetki ve görevlerim çerçevesinde elimizden geldiğince hizmet etmenin onurunu yaşadım.

Hak ve adalet ölçüleri içerisinde olmaya, toplumun tüm kesimlerine eşit davranarak, herkesi kucaklamaya gayret ettik. Kaymakamlık makamımızı halkın makamı, makamımızın kapısını devletin şefkat kapısı yapmaya gayret ettik.

“İnsanı yaşat ki Devlet yaşasın” düsturundan hareketle; Vatan, Devlet, İnsan sevgisini yaymaya, Milli ve Manevi değerlerimize sahip çıkmaya ve adaleti üstün tutmaya çaba sarf ettik. Devletimizin şefkati ve güler yüzünü hemşehrilerimize yansıtmaya çalıştık.

Bu gayret ve çabalarımızda tek gayemiz halkımızın gönlünü ve Rabbimizin rızasını kazanmak oldu.

Görev süremiz boyunca iyi kötü günlerimizde Eflanili hemşehrilerim hep yanımızda oldular. Bu güzel ilçemizden hayatım boyunca unutamayacağım dostluklar ve anılarla ayrılıyorum.

Bu duygu ve düşüncelerle sizlere veda ederken; çalışmalarımızda bizlere desteklerini esirgemeyen Sayın Valimiz Fuat GÜREL’e, Meslek Büyüklerime bilvesile Tüm Mesai Arkadaşlarıma, Belediye Başkanımıza, İl Genel Meclis Üyelerimize, Köy ve Mahalle Muhtarlarımıza özellikle Eflanili hemşerilerime şahsıma gösterdikleri teveccüh ve destek için teşekkür eder, haklarını helal etmelerini dileyerek şükranlarımı sunarım. Allah’a ısmarladık.

banner

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

Yorum yapabilmek için buradan üye girişi yapınız.

banner

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL