Genel

Kardemir’de Çocuklar Babalarının Yerine İşe Girecek

Kardemir’de çalışan ve emekli olmayı hak eden işçilerin çocuklarının alımları gerçekleşecek. Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan’ın 600 işçi alınacağı açıklamasının ardından ilk etapta 300 işçi alımını gerçekleştiren Kardemir, ikinci etap alım..

Kardemir’de Çocuklar Babalarının Yerine İşe Girecek
banner

Kardemir’de çalışan ve emekli olmayı hak eden işçilerin çocuklarının alımları gerçekleşecek.

Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan’ın 600 işçi alınacağı açıklamasının ardından ilk etapta 300 işçi alımını gerçekleştiren Kardemir, ikinci etap alım çalışmalarına da başladı.

Kardemir’de Emekliliğe Teşvik Uygulaması kapsamında emekli olacak olan işçilerin İnsan Kaynakları Müdürlüğü’ne başvurularının ardından şartlara uygun olan adayların, program dahilinde süreçleri en yakın zamanda başlayacak.

Demir: Şirketimize yıllarca emek veren çalışanlarımıza teşekkür ederim

İkinci etap işe alım çalışmaları kapsamında açıklama yapan Kardemir Yönetim Kurulu Başkanı Prof. Dr. İsmail Demir,” Cumhurbaşkanımız Sayın Recep Tayyip Erdoğan’ın açıklaması doğrultusunda ilk etap alımının ardından ikinci etap alımlarını da gerçekleştiriyoruz. Cumhurbaşkanımızın şirketimize verdiği değerin farkında olarak adımlarımızı atmaya devam ediyoruz. Kardemir kaliteli insan kaynağını artırarak gelişmeye devam etmek kararlılığında yoluna devam edecektir. Yapacağımız bu alımlarla insan kaynağı ağımızın genişleyeceğine ve yeni arkadaşlarımızın şirketimize katkı sağlayacağına inancım tamdır. Şirketimize yıllarca katkı ve emek veren emekli olacak olan işçilerimize teşekkür eder, hayatlarında başarılar dilerim. “ifadelerini kullandı.

Başvuru şartlarının ardından şartlara uygun olan personellere SMS gönderimi yapılarak bilgi verilecek.

banner

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

banner

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL