Karabük

KARDEMİR, AVRUPA İŞİTME ENGELLİLER VOLEYBOL ŞAMPİYONASI’NIN ANA SPONSORU OLDU

Kardemir’den spora ve sporcuya destek tüm hızıyla sürüyor.   Sporun ve sporcunun her zaman yanında yer alan Kardemir, bu sefer de Karabük’te düzenlenen 11. Avrupa İşitme Engelliler Voleybol Şampiyonası’na destek..

KARDEMİR, AVRUPA İŞİTME ENGELLİLER VOLEYBOL ŞAMPİYONASI’NIN ANA SPONSORU OLDU
banner

Kardemir’den spora ve sporcuya destek tüm hızıyla sürüyor.

 

Sporun ve sporcunun her zaman yanında yer alan Kardemir, bu sefer de Karabük’te düzenlenen 11. Avrupa İşitme Engelliler Voleybol Şampiyonası’na destek oldu.

 

  1. Avrupa İşitme Engelliler Voleybol Şampiyonası ilk maçı Ukrayna ve Polonya erkek milli takımları arasında oynandı. Yeni Mahalle Spor Salonu’nda oynanan maçta Kardemir logoları salonun dört bir yanını süsledi.

Organizasyonun açılış seremonisinde konuşma yapan Türkiye İşitme Engelliler Spor Federasyonu Başkanı Kerim Vural, Kardemir’in Ana Sponsorluğundan dolayı mutluluk duyduğunu ifade etti. Vural, “Kardemir Yönetim Kurulu Başkanı Prof. Dr. İsmail Demir başta olmak üzere Kardemir Yönetim Kurulu Üyelerine ve Üst Yönetimine teşekkür ederim. Bu şampiyonanın Karabük’te yapılması kadar bu şehrin göz bebeği olan Kardemir sponsorluğu da bizler için çok önemliydi. Kardemir’in şehrimize, spora ve sporcuya desteğini yanımızda hissetmek çok güzel bir duygu.” sözlerini kullandı.

 

Ayrıca 11. Avrupa İşitme Engelliler Voleybol Şampiyonası açılış töreninde Kardemir’in yöneticileri de yer aldı.

banner

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

banner

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL