Safranbolu

Kardemir, 2022 Yılı Sürdürülebilirlik Raporu Yayımlandı.

“Kardemir 2022 Sürdürülebilirlik Raporu Yayımlandı”
 Türk sanayisinin temel taşlarından biri olan şirketimiz, geçtiğimiz yıllarda olduğu gibi 2022 yılında da ana faaliyet alanları ve diğer konulardaki gelişmeleri içeren sürdürülebilirlik raporunu yayınladı…

Kardemir, 2022 Yılı Sürdürülebilirlik Raporu Yayımlandı.
banner

“Kardemir 2022 Sürdürülebilirlik Raporu Yayımlandı”
 Türk sanayisinin temel taşlarından biri olan şirketimiz, geçtiğimiz yıllarda olduğu gibi 2022 yılında da ana faaliyet alanları ve diğer konulardaki gelişmeleri içeren sürdürülebilirlik raporunu yayınladı.

Kardemir, 2022 yılı raporunda sürdürülebilirlik felsefesini tüm süreçlerinin merkezinde konumlandırarak tüm iş süreçlerinin odağı haline getirdi. 2022 Yılı Sürdürülebilirlik Raporu’nda Kardemir’in stratejik hedefleri doğrultusunda; sürdürülebilirlik, çevresel, sosyal ve kültürel olmak üzere yönetsel alanlarda kaydedilen performansı ayrıntılarıyla ele alıyor.

Kardemir sahip olduğu köklü sanayi kültürü, yetkin insan kaynağı ve kurumsal yönetim tecrübesi ile sektörünün lider kuruluşlarından biri olarak üretmeye, ülkemize ve insanlığa hizmet etmeye devam edecektir. Gücünü geçmişten alan şirketimizin 2022 Yılı Sürdürülebilirlik Raporunu kardemir.com/surdurulebilirlik bağlantısından inceleyebilirsiniz.

Saygılarımızla.

KARDEMİR A.Ş.

banner

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

banner

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL