banner
Eflani

Karadeniz: ” Her Zaman Üreticimizin Yanındayız.”

Eflani Ziraat odası başkanı ve Tarım Kredi Kooperatifi Başkanı Mehmet Karadeniz her zaman üreticinin; çiftçinin yanlarında olduklarını belirtti. Karadeniz makine parkurları Özel İdaresi desteği ile yeni bir ilaçlama makinası kazandırdıklarını..

Karadeniz: ” Her Zaman Üreticimizin Yanındayız.”
banner

Eflani Ziraat odası başkanı ve Tarım Kredi Kooperatifi Başkanı Mehmet Karadeniz her zaman üreticinin; çiftçinin yanlarında olduklarını belirtti.

Karadeniz makine parkurları Özel İdaresi desteği ile yeni bir ilaçlama makinası kazandırdıklarını belirterek şunları söyledi. ” Üreticimizin yanlarında olmaya ve onlara destek olmaya devam ediyoruz.  Üreticimize hindi yavrusu,  et ve yumurta tavuğu yavrusu dağıttık. Talepleri almaya devam ediyoruz. İlçemize ayçiçeği ekimi için çalışmalarımız devam ediyor. ”

 

İlçemizdeki başıboş hayvanlardan sıkıntı yaşadıklarını belirten Karadeniz ”  Takip edilmeyen hayvanlar ekili arazilere girerek, mahsulü mahvediyor.  Bu sorunu Eflani’de çözemedik.  Bu konuda Karabük Valimizden yardım isteyeceğiz. İnşallah Sayın Valimiz bize destek verir. ”

 

banner

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

Yorum yapabilmek için buradan üye girişi yapınız.

banner

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL