Karabük

“Karabük’te Spor, Kardemir’le Büyüyor” İşbirliği Protokülü İmzalandı.

İlimizdeki çocukların ve gençlerin spora teşvik edilmesi, sporun tabana yayılması, spor kültürünün yaygınlaştırılması, çocuk ve gençlere yaşam boyu spor alışkanlığı kazandırılması, Spor Kulüplerine altyapı oluşturulması, takım sporlarında ve ferdi sporlarda..

“Karabük’te Spor, Kardemir’le Büyüyor” İşbirliği Protokülü İmzalandı.
banner

İlimizdeki çocukların ve gençlerin spora teşvik edilmesi, sporun tabana yayılması, spor kültürünün yaygınlaştırılması, çocuk ve gençlere yaşam boyu spor alışkanlığı kazandırılması, Spor Kulüplerine altyapı oluşturulması, takım sporlarında ve ferdi sporlarda Milli Takımlarımıza sporcu yetiştirilmesi, ulusal alanda Karabük’ün tanınırlığına katkı sağlanması, yetiştirilecek sporcularımızın uluslararası müsabakalarda ülkemizi temsil etmelerinin sağlanmasını ve bu doğrultuda destek sağlayan Kardemir AŞ’nin de tanıtımının sağlanması amacıyla hayata geçirilen “Karabük’te Spor, Kardemir’le Büyüyor” İşbirliği Protokülü Vali Fuat Gürel ile Kardemir Yönetim Kurulu Başkanı Prof. Dr. İsmail Demir tarafından imzalandı.

Kardemir AŞ ile Gençlik ve Spor İl Müdürlüğü arasında imzalanan Spor Alt Yapısı İşbirliği Protokolün Spor Şehri Karabük’ümüze hayırlı olması temennisinde bulunan Vali Fuat Gürel, projeyi hayata geçiren Gençlik ve Spor İl Müdürü Coşkun Güven ve ekibi ile sporun ve sporcunun gelişmesine yönelik verdikleri desteklerden dolayı Kardemir Yönetim Kurulu Başkanı Prof. Dr. İsmail Demir başta olmak üzere Yönetim Kurulu üyelerine teşekkür etti.

banner

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

banner

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL