Safranbolu

Karabük’te 150 kişi AK Parti’ye üye oldu

Karabük’ün Safranbolu ilçesinde düzenlenen törende AK Parti’ye üye olan 150 kişiye rozetleri takıldı. AK Parti Genel Sekreter Yardımcısı ve Karabük milletvekili adayı Cem Şahin, partiye ilginin arttığını belirtti ve önümüzdeki..

Karabük’te 150 kişi AK Parti’ye üye oldu
banner

Karabük’ün Safranbolu ilçesinde düzenlenen törende AK Parti’ye üye olan 150 kişiye rozetleri takıldı. AK Parti Genel Sekreter Yardımcısı ve Karabük milletvekili adayı Cem Şahin, partiye ilginin arttığını belirtti ve önümüzdeki seçimlerin önemine dikkat çekti. İl Başkanı Ferhat Salt da AK Parti’nin gençlerin her zaman kendilerine yer bulduğu bir parti olduğunu vurguladı.

Karabük‘ün Safranbolu ilçesinde, AK Parti‘ye üye olan 150 kişiye törenle rozetleri takıldı.

İlçedeki bir düğün salonunda düzenlenen törende konuşan AK Parti Genel Sekreter Yardımcısı ve Karabük milletvekili adayı Cem Şahin, partiye ilgilinin çığ gibi büyüdüğünü söyledi.

Şahin, vatandaşların, 14 Mayıs Cumhurbaşkanı ve 28’inci Dönem Milletvekili Genel Seçimleri’nin önemini kavradığını belirterek, bu nedenle partiye katılımın arttığını ifade etti.

İl Başkanı Ferhat Salt da AK Parti’nin, gençlerin her zaman kendilerine yer bulduğu bir parti olduğunu ifade etti.

Şahin, Salt, İl Genel Meclis Başkanı Ahmet Sözen ve AK Parti Karabük milletvekili adayı Hüseyin Gündoğdu, yeni üyelere rozetlerini taktı.


banner

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

banner

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL