Safranbolu

Karabuk My Kolej den Degerler Egitimi Şenligi

My Kolej Anaokulu gelişen ve değişen dünyamızda kaybolan değerlerimizi, çocuklarımıza sevdirerek öğretebilmek amacı ile anaokulu öğretmenleri peygamberimizin hadislerinin anlatıldığı tiyatro gösterisi ve anaokulu öğrencilerinin koro gösterileri ile değerler eğitimi şenliği..

Karabuk My Kolej den Degerler Egitimi Şenligi
banner

My Kolej Anaokulu gelişen ve değişen dünyamızda kaybolan değerlerimizi, çocuklarımıza sevdirerek öğretebilmek amacı ile anaokulu öğretmenleri peygamberimizin hadislerinin anlatıldığı tiyatro gösterisi ve anaokulu öğrencilerinin koro gösterileri ile değerler eğitimi şenliği programını gerçekleştirdi.


Programda selamlama konusmasi yapan Karabük My Koleji genel müdürü Rafet Çelen konuşmasında 3 yaşından 12 .sınıfa kadar eğitim verdiklerini bu eğitim öğretimde özellikle değerler eğitimini önemsediklerini bugün de tüm Karabük halkımızın çocuklarına yönelik değerler eğitimi şenliği düzenlediklerini bunların Bizi biz yapan değerler olduğunu bu çalışmaların tüm sınıf seviyelerinde devam edeceğini emeği geçen tüm öğretmen ve öğrencilerimize teşekkür ederken. Programa çocuklarını alarak katılan tüm Karabüklülere teşekkür etti.

banner

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

Yorum yapabilmek için buradan üye girişi yapınız.

banner

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL