Safranbolu

KARABÜK MY KOLEJ 8. SINIF ÖĞRENCİSİNDEN TÜRKİYE 2. LİĞİ

Bu hafta hem Karabük genelinde hemde ulusal çapta yapılan Fenomen Yayınları LGS denemesinde ilde katılan 1375 öğrenci arasından 1. Ve ülke sıralamasında Türkiye 2.si olan Karabük My kolej 8.sınıf öğrencisi..

KARABÜK MY KOLEJ 8. SINIF ÖĞRENCİSİNDEN TÜRKİYE 2. LİĞİ
banner

Bu hafta hem Karabük genelinde hemde ulusal çapta yapılan Fenomen Yayınları LGS denemesinde ilde katılan 1375 öğrenci arasından 1. Ve ülke sıralamasında Türkiye 2.si olan Karabük My kolej 8.sınıf öğrencisi Ömer Akhan ı tebrik ediyoruz.
Matematik olimpiyatlarından sonrada bu sene lgs sınavlarında dereceler getiren son yapılan Fenomen deneme sınavında ilde katılan 1375 öğrenci arasından 1. Ve ülke sıralamasında Türkiye 2.si olan Karabük My kolej 8.sınıf öğrencisi Ömer Akhan ı tebrik ediyoruz. Konuyla ilgili açıklama yapan My kolej genel müdürü Rafet Çelen “ İşte olimpiyatların sınav senesine katkısı öğrencimiz Ömer 4. sınıftan beri matematik olimpiyat takımında 5-6-7. sınıfta olimpiyatlardaki başarısından sonra bu senede lgs maratonunda hiç zorlanmadan ilerliyor. Rakipleri her gün 200 matematik sorusu çözerken o toplamda 200 soru ile çalışmalarına devam ediyor. Biz bunun için ara sınıflarda olimpiyat çalışmalarına önem veriyoruz. Öğrencimizi

banner

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

Yorum yapabilmek için buradan üye girişi yapınız.

banner

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL