Safranbolu

Kadınlar Safranbolu’da Meditasyonla Stres Attı

Safranbolu Belediyesi’nin misafiri ve ücretsiz olarak İçe Dönüş Atölyesi başlığı altında bio enerji, çakra açma, stres atma, geçmişteki kötü anılardan kurtulma gibi çeşitli seansların gerçekleştiği etkinlik Safranbolu Belediyesi Kadın Danışma..

Kadınlar Safranbolu’da Meditasyonla Stres Attı
banner

Safranbolu Belediyesi’nin misafiri ve ücretsiz olarak İçe Dönüş Atölyesi başlığı altında bio enerji, çakra açma, stres atma, geçmişteki kötü anılardan kurtulma gibi çeşitli seansların gerçekleştiği etkinlik Safranbolu Belediyesi Kadın Danışma Merkezinde yapıldı.

Safranbolu ve Karabük’lü kadınları bir araya getiren etkinlik yaklaşık  iki saat sürdü.

Uzman Özlem Ok,  sohbet bile başladığı seansa, gönüllü katılımcılara uyguladığı bio enerji tedavisi ile devam etti.

Etkinlik sonunda Safranbolu’da doğup büyüdüğünü ifade eden Özlem Ok, “Safranbolu’da da olmaktan büyük mutluluk duyduğunu, enerjisi çok yüksek olan başta Elif Başkan olmak üzere tüm, Safranbolulu kadınlara teşekkür ettiğini” söyledi.

 

Özlem Ok ile çok eskilere dayanan bir dostluğu olduğunu ve kendisini yeniden Safranbolu’ da görmekten mutlu olduğunu ifade eden Başkan Elif Köse, ” Kadın Danışma Merkezimiz amacına uygun çalışmaya devam ediyor. Burada ki Pisikoloğumuz sadece ilçemizdeki değil, çevre ilçe ve ilimizde ikamet eden kadınlarımız a da destek vermeyi sürdürüyor” dedi.

Bu gün Sayın Özlem Ok tarafından verilen seminerin de oldukça güzel geçtiğini sözlerine ekleyen Başkan Köse, “Katılımcı kadınlarımızla üzerimizdeki stresi attık. Ruhumuzu dinlendirdik. Seans sonrası ise güzel bir sohbet ortamı oldu. Özlem hanım ve tüm katılımcılara teşekkür ediyorum” diye konuştu.

banner

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

banner

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL