banner
Yenice

Karabük’e “Kadın Eli değecek ve Karabük iyi olacak”

İYİ Parti Milletvekili Adayı Kübra Dursun, Karabük’ün ilk kadın milletvekili olma yolunda hızla ilerliyor. Yoğun seçim çalışmaları ile dikkat çeken Dursun’a vatandaşların yoğun ilgilisi gözden kaçmıyor. Genç, donanımlı, dinamik ve kadın..

Karabük’e “Kadın Eli değecek ve Karabük iyi olacak”
banner

İYİ Parti Milletvekili Adayı Kübra Dursun, Karabük’ün ilk kadın milletvekili olma yolunda hızla ilerliyor. Yoğun seçim çalışmaları ile dikkat çeken Dursun’a vatandaşların yoğun ilgilisi gözden kaçmıyor.

Genç, donanımlı, dinamik ve kadın aday olması Kübra Dursun’un en büyük avantajlarından biri olarak gösteriliyor. 15 Mayıs günü ”Karabük’e Kadın Eli değecek ve Karabük iyi olacak” ifadelerine sıklıkla yer verdiği de gözlemleniyor.

İYİ Parti Milletvekili adayı Kübra Dursun ve Ozan Canyurt, bugün seçim çalışmaları ile ilgili Yenice’de ziyaretlerde bulundular. Yenice sakinleri ile sohbetler ederek, vatandaşları dinleyen İYİ Parti adayları, bol bol vatandaşları dinlediler.

 

                                     

 

Yeniceli halkının göstermiş olduğu ilgi ve sıcakkanlı yaklaşımlarından son derece memnun kaldığını ifade Milletvekili adayı Kübra Dursun şunları söyledi;

”Yenice’nin sanayisi, ticareti, doğa turizmini, sosyal hayatını ve bunlarla bağlantılı birçok konuda ciddi çalışmalar yapacağız. Yenice’nin çok daha iyi yerlere gelmesi için her zamankinden daha fazla efor sarf edeceğiz. Tüm Yeniceli hemşehrilerime candan teşekkür ederim iyi ki varsınız.”

 

                               

banner

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

banner

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL