Safranbolu

İş Adamı Ozan Canyurt Kimdir?

İyi Parti Karabük Milletvekili Aday Adayı Ozan Canyurt’u yakından Tanıyalım. Ozan Canyurt 1978 yılında Karabük’ün Beşbinevler Mahallesinde doğdu. İlkokulu Karabük Beşbinevler Mimar Sinan İlkokulunda, Ortaokulu Karabük Yenişehir ortaokulunda, liseyi Karabük..

İş Adamı Ozan Canyurt Kimdir?
banner

İyi Parti Karabük Milletvekili Aday Adayı Ozan Canyurt’u yakından Tanıyalım.

Ozan Canyurt 1978 yılında Karabük’ün Beşbinevler Mahallesinde doğdu.

İlkokulu Karabük Beşbinevler Mimar Sinan İlkokulunda, Ortaokulu Karabük Yenişehir ortaokulunda, liseyi Karabük Demirçelik Lisesi’nde okumuştur.

Üniversite eğitimini Akdeniz Üniversitesi İnşaat Bölümü ve Eskişehir Anadolu Üniversitesi İşletme Fakültesi tamamlamıştır.
Yüksek Lisans Eğitimini Konya Selçuk Üniversitesi Uluslararası ilişkiler bölümde tamamlayan Ozan Canyurt, Çalışma hayatına 1998-1999 Yılında Kardemir AŞ’de Teknik Uzman olarak başladı.

2001-2007 yılları arasında bilim İlaçta Tıbbi tanıtım sorumlusu olarak Karabük Kastamonu Zonguldak Bartın bölgesinde görev yaptıktan sonra 2007-2013 yılları arasında Antalya ve Ankara’da Bölge Müdürlüğü ve bölge koordinasyon Müdürlüğü görevini sürdürdü

2007-2013 yılları arasında Bilim İlaç Sanayi Şirketinde Bölge Müdürü olarak çalıştı.

2013-2016 yılında Arven Bio Teknoloji Firmasında Bölge Müdürü olarak çalışan Ozan Canyurt

2016 yılından beri Toksöz Grup Resmi İlişkiler Direktörü olarak görev yapmaktadır.

Ozan Canyurt, Türkiye Futbol Federasyonu Üst Klasman Temsilcisi, Mavi Kapı Kurucu Yönetim Kurulu Başkanı, AIPA (Yapay Zeka Politikaları Derneği) Sağlık Çalışma Kurulu Başkanı.
Karabüklüler Derneği Başkanı – Sosyal İlişkiler Başkanı, Bisiklet Federasyonu Sağlık Kurulu Koordinatörü, Gazi Ün. Danışma Kurulu Üyesi gibi çeşitli Dernek ve Sivil toplum kuruluşlarında görev yapmıştır.
Ozan Canyurt Evli ve 3 çocuk babasıdır.

banner

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

Yorum yapabilmek için buradan üye girişi yapınız.

banner

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL