Karabük

İlimiz Genelinde 4 Bin 389 Ton Kömür Vatandaşlarımıza Dağıtılıyor.”

Sosyal Yardımlaşma ve Dayanışma Vakıflarımız tarafından 13.01.2022 tarih ve 31718 Sayılı Resmi Gazetede yayımlanan ısınma amaçlı kömür yardımı yapılmasına ilişkin Cumhurbaşkanı kararına istinaden ilimiz genelinde kış döneminde yakacak yardımında bulunulmaya..

İlimiz Genelinde 4 Bin 389 Ton Kömür Vatandaşlarımıza Dağıtılıyor.”
banner

Sosyal Yardımlaşma ve Dayanışma Vakıflarımız tarafından 13.01.2022 tarih ve 31718 Sayılı Resmi Gazetede yayımlanan ısınma amaçlı kömür yardımı yapılmasına ilişkin Cumhurbaşkanı kararına istinaden ilimiz genelinde kış döneminde yakacak yardımında bulunulmaya devam ediyor.

İl ve İlçe Sosyal Yardımlaşma ve Dayanışma Vakıfları aracılığı ile ailelere kışlık yakacak ihtiyacının karşılanması amacıyla kömür dağıttıklarını söyleyen Vali Gürel, “Cumhurbaşkanımızın talimatlarıyla tüm ülkede olduğu gibi İlimizde de ihtiyacı olan vatandaşlarımıza kömür dağıtıyoruz. 4 bin 389 ton kömürü, ilimiz merkez ve ilçelerimizin tamamında ihtiyaç sahibi ailelerimize ulaştırıyoruz. Allah devletimize zeval vermesin. Devletimiz her zaman vatandaşının yanında.” dedi.

#bizbuyukbiraileyiz
#sosyalyardımlasmavakfı
#komur
#tckarabukvaliligi

banner

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

Yorum yapabilmek için buradan üye girişi yapınız.

banner

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL