Karabük

Hüseyin Kılıç’tan Başkan Adaylığı Açıklaması

Karabük Servisçiler Odası ve aynı zamanda Otobüsçüler kooperatifi başkanlığını sürdüren Hüseyin Kılıç geniş bir katılımla,Karabük-2 Esnaf Kredi Kefalet Kooperatifine başkan adayı olduğunu açıkladı. Adaylığı ile ilgili bir değerlendirme yapan başkan..

Hüseyin Kılıç’tan Başkan Adaylığı Açıklaması
banner

Karabük Servisçiler Odası ve aynı zamanda Otobüsçüler kooperatifi başkanlığını sürdüren Hüseyin Kılıç geniş bir katılımla,Karabük-2 Esnaf Kredi Kefalet Kooperatifine başkan adayı olduğunu açıkladı.

Adaylığı ile ilgili bir değerlendirme yapan başkan adayı Kılıç şu açıklamaya yer verdi.
“Karabük-2 Esnaf Kredi Kefalet Kooperatifi Seçiminde Siz Değerli Esnaf Arkadaşlarımızı aramızda görmekten onur ve gurur duyarız. Katılımlarınız bu kutlu mücadele de güç kaynağımız olacaktır.
İyi görünmek kolay adaletli olmak zordur bizler zora talibiz. Biz Yönetime geldiğimiz takdirde Tüm Esnaflarımız Kredi imkânından adaletli bir şekilde faydalanacağından hiç kimsenin kuşkusu olmasın.

Rabbim Siz Kıymetli Esnaflarımız ve bizler için hayırlı olanı nasip eylesin. Hizmet için çıktığımız bu yolda Rabbim bizleri sizlere mahcup eylemeyip adaletli ve güzel hizmetler yapabilmeyi nasip eylesin.

Tüm Esnaflarımıza; Hayırlı ve Bereketli Bol kazançlar dileriz.

SEFER BİZİM ZAFER ALLAH’INDIR.

Karabük-2 Esnaf Kredi Kefalet Kooperatifi Başkan Adayı Hüseyin KILIÇ

banner

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

Yorum yapabilmek için buradan üye girişi yapınız.

banner

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL