banner
Karabük

GÜRSEL YILMAZ ” İHMAL EDİLENLERİ İKMAL ETMEYE GELİYORUZ.

AK PARTİ KARABÜK BELEDİYE BAŞKAN ADAY ADAYI BÜROKRAT-İŞ İNSANI GÜRSEL YILMAZ ” İHMAL EDİLENLERİ İKMAL ETMEYE GELİYORUZ” MESAJI İLE DİKKATLERİ ÜZERİNE ÇEKTİ. “Daha fazla kaybedilecek vakit yok, Dirliği hep birlikte..

GÜRSEL YILMAZ ” İHMAL EDİLENLERİ İKMAL ETMEYE GELİYORUZ.
banner

AK PARTİ KARABÜK BELEDİYE BAŞKAN ADAY ADAYI BÜROKRAT-İŞ İNSANI GÜRSEL YILMAZ ” İHMAL EDİLENLERİ İKMAL ETMEYE GELİYORUZ” MESAJI İLE DİKKATLERİ ÜZERİNE ÇEKTİ.

“Daha fazla kaybedilecek vakit yok, Dirliği hep birlikte sağlayacağız” diyerek aday adaylık sürecinde adaymış gibi çalışan Gürsel Yılmaz’ın uzun yıllar İstanbul BB de ve diğer ilçe Belediyelerinde üstlendiği yöneticilik tecrübesini Karabük’e aktarmak istemesi yanı sıra ” İhmal Edilenleri İkmal Etmeye Geliyoruz” mesajı Ak parti tabanında olumlu yankı buldu

Karabük doğumlu olan Yılmaz, ilk-orta-lise eğitimini Karabük’te tamamladıktan sonra Lisans eğitimini iktisat alanında tamamladı. İstanbul Bakırköy Belediyesinde çalışma hayatına başlayan Yılmaz, daha sonra Bağcılar Belediyesi Özel Kalem Müdürü olarak çalıştıktan sonra TBMM de Milli Saraylar Daire Başkanlığında Saray ve Köşkler Grup Başkanı olarak görevde bulunurken yine Bağcılar Belediyesinde Başak Aş de Yönetim Kurulu üyeliğinde bulundu.

Mali Yönetim, Şehir plancılığı ve Kadro ve stratejik planlama gibi uzmanlık alanları bulunan Gürsel Yılmaz üst düzey yöneticilik görevleri ile dikkatleri çekti.
Evli- 2 çocuk babası olan Yılmaz Gazetemize, “Ak Parti Belediye Başkanlığı adaylığı için yola çıktık Mevla’m ne eylerse güzel eyler, İnşallah hayırlısı olur” ifadelerine yer verdi

banner

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

banner

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL