Karabük

GÜRMEN CUMHURİYETİN 100.YIL COŞKUSUNU ÇALIŞANLARI İLE KUTLADI

Gürmen Group ,Kastamonu ve Karabük-Safranbolu fabrikalarında çalışanları ile Cumhuriyetin 100.yılını coşku ile kutlamalar yaparak yaşadı. 1970’li yıllarda Londra’da bir hazır giyim atölyesiyle temelleri atılan grubun üretimi Karabük Safranbolu ve Kastamonu’daki..

GÜRMEN CUMHURİYETİN 100.YIL COŞKUSUNU ÇALIŞANLARI İLE KUTLADI
banner

Gürmen Group ,Kastamonu ve Karabük-Safranbolu fabrikalarında çalışanları ile Cumhuriyetin 100.yılını coşku ile kutlamalar yaparak yaşadı.
1970’li yıllarda Londra’da bir hazır giyim atölyesiyle temelleri atılan grubun üretimi Karabük Safranbolu ve Kastamonu’daki fabrikalarda sahip oldukları teknolojik altyapı, know how, nitelikli iş gücü, incelikli üretim becerisi, termin hızları ve verimli kapasite kullanımlarıyla Gürmen Giyim’i üretim alanında da bir marka haline getirmiş durumda.
“Dün, Bugün, Yarın ve Daima” ilkesi ile bölgenin itibarlı markası Gürmen, Cumhuriyetin 100.yıl coşkusuna çalışanları ile coşkuyla kutlamanın onurunu yaşıyoruz diyerek düzenledikleri etkinlikler dikkat çekti.
“Cumhuriyetimizin 100. Yılı Kutlu Olsun” diyerek yaşanan coşku fabrika çalışanlarının bando ekibine eşlik ederek katıldığı marşlar ile ayrı bir heyecan yarattı.

banner

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

banner

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL