Safranbolu

Gündüz Çocuk Bakımevinde Yaz Okulu Başlıyor

Geçtiğimiz aylarda açılışı gerçekleştirilen ve ailelerin tercihi olan Safranbolu Belediyesi Nazmiye Yeşilyurt Gündüz Çocuk Bakımevi Yaz Okulu kayıtları başladı. Çocukların yaz aylarını kendilerini geliştirerek ve eğlenerek geçirmeleri için yaz okulu..

Gündüz Çocuk Bakımevinde Yaz Okulu Başlıyor
banner

Geçtiğimiz aylarda açılışı gerçekleştirilen ve ailelerin tercihi olan Safranbolu Belediyesi Nazmiye Yeşilyurt Gündüz Çocuk Bakımevi Yaz Okulu kayıtları başladı.

Çocukların yaz aylarını kendilerini geliştirerek ve eğlenerek geçirmeleri için yaz okulu düzenleyen Safranbolu Belediyesi geleceğin teminatı çocuklar için çeşitli etkinlikler düzenlemeye devam ediyor.

Konu ile ilgili kısa bir bilgi veren Belediye Başkanı Elif Köse, “ Çocuklarımız bizim için çok kıymetli. Onların güzel ve kendilerine faydalı olacak, bir yandan da eğlenebilecekleri vakit geçirebilmeleri için çeşitli etkinlikler düzenliyoruz. Yaz okulu da bunlardan biri olacak” dedi.

Etkinliğin  48 – 72 ay çocukları kapsayacağını hatırlatan Başkan Elif Köse, “ Yaz Okulumuzda Akıl -Zeka oyunlarından Müzik – Ritim’e, Seramik’ten Görsel Sanatlara, Tarım’dan Masal Atölyesine kadar pek çok alanda eğitimler verilecek. Bir yandan kendilerini geliştirirken diğer yandan eğlenme fırsatı bulacaklar” diye konuştu.

48-72 aylık çocuklarını Yaz Okuluna kayıt yaptıracak olan aileler 444 50 78 nolu hattan dahili 360’a ulaşabilirler.

Kayıtlarda son başvuru tarihi ise 02.06.2023

banner

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

banner

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL