Karabük

ESNAF KREDI KEFALET KOOPERATIFI 2 SEÇİMLERİ ÖNCESİ 2 ADAY BİRLEŞTİ..

  DEĞERLİ KAMUOYU, KIYMETLİ ESNAF ARKADAŞLARIMIZ, BİLİNDİĞİ ÜZERE KARABÜK 2 NOLU ESNAF KREDİ KEFALET KOOPERATİFİ SEÇİMİ 7 ŞUBAT 2023 TARİHİNDE ,HAZIRINA İMZA ATANLARIN SAYISI İLE OY KULLANANLARIN SAYISININ TUTMAMASI SEBEBİ..

ESNAF KREDI KEFALET KOOPERATIFI 2 SEÇİMLERİ ÖNCESİ 2 ADAY BİRLEŞTİ..
banner

 

DEĞERLİ KAMUOYU, KIYMETLİ ESNAF ARKADAŞLARIMIZ,
BİLİNDİĞİ ÜZERE KARABÜK 2 NOLU ESNAF KREDİ KEFALET KOOPERATİFİ SEÇİMİ 7 ŞUBAT 2023 TARİHİNDE ,HAZIRINA İMZA ATANLARIN SAYISI İLE OY KULLANANLARIN SAYISININ TUTMAMASI SEBEBİ İLE İPTAL EDİLMİŞ İDİ.

DEPREM FELAKETİ GÖLGESİNDE GERGİN VE 3 ADAYLI BİR SEÇİM İLE KARABÜK ESNAFIMIZA YAKIŞMAYAN BU SEÇİM İÇİN HER NE KADAR AŞAĞIDA İMZASI BULUNAN BİZ ODA BAŞKANLARI OLARAK BİR SORUMLULUĞUMUZ OLMASA DA GERGİNLİK TARAFLARI OLDUĞUMUZ İÇİN ESNAF VE SANATKARLARIMIZDAN VE KARABÜK KAMUOYUNDAN ÖZÜR DİLERİZ.

KIYMETLİ ESNAFLARIMIZIN HİÇBİR ZAMAN BÖYLE BİR DURUMU HAK ETMEDİĞİ KONUSUNDA HEM FİKİRİZ.

ESNAFLARIMIZ HER ZAMAN HER YERDE SERGİLEDİĞİ DOĞRU DURUŞ VE TUTUMU O GÜNDE SERGİLEMİŞTİR. BİZLER ODA BAŞKANLARI VE TEMSİLCİLERİ OLARAK SEÇİM GÜNÜ YAPILAN HAKSIZLIKLARA VE ADALETSİZLİKLERE KARŞI KOYAMAYARAK GERGİNLİK TARAFI OLDUK. TÜM BU DAVRANIŞLAR, YAPILAN USULSÜZLÜKLER SEÇİMİN İPTALİ İLE TESCİLLENMİŞ OLDU.

TÜM BUNLARIN GÖLGESİNDE ÜLKEMİZİN YENİDEN BİR SEÇİM AREFESİNDE CUMHURBAŞKANLIĞI VE MİLLETVEKİLLERİ SEÇİM ÇALIŞMALARI İLE UĞRAŞILDIĞI BU DÖNEMDE BİR OLDU BİTTİ İLE 4 HAZİRANDA KOOPERATİFİMİZİN SEÇİM KARARI ALINMIŞTIR. MESELE BELLİDİR. ÜLKE CUMHURBAŞKANI MİLLETVEKİLİ SEÇİMİ İLE UĞRAŞIRKEN, BU KARGAŞADA SEÇİMİ SESSİZ SEDASIZ YAPMAKTIR. KALDI Kİ SEÇİME 4 GÜN KALMASINA RAĞMEN BAŞKAN TARAFINDAN ESNAFLARA YÖNELİK BİR ÇAĞRI, DUYURU BASIN BİLDİRİSİ YAPILMAMIŞTIR.

BİZ ESNAF VE SANATKARIMIZI YENİ BİR KAVGANIN, KARGAŞANIN İÇİNE SÜRÜKLEMEK İSTEMEDİĞİMİZ İÇİN BİRLEŞEREK AŞAĞIDA İMZASI BULUNAN ODA BAŞKANLARI OLARAK KEFALET YÖNETİMİNE TALİBİZ.

ALLAH’IN İZNİ İLE BİZİM YÖNETİMİMİZDE HİÇBİR ESNAFIMIZ KAYIP YAŞAMAYACAK VE KREDİ TALEPLERİ ANINDA ŞEFFAF VE ADİL BİR ŞEKİLDE SONUÇLANACAK.

TÜM ÜYELER İSTER BAĞLI ODALARINDAN İSTERLERSE KOOPERATİFİMİZDEN KREDİYE MÜRACAAT EDEBİLECEKLER. KOOPERATİFİMİZDE TÜM ODALARIMIZIN BAŞKANLARI SÖZ SAHİBİ OLACAK. BARIŞ, KARDEŞLİK VE DOSTLUK ORTAMI PEKİŞECEKTİR. BU KONUDA İLK ADIM OLARAK TÜM YÖNETİMİMİZİ ODA BAŞKANLARIMIZDAN OLUŞTURUP, HER MESLEKTE ESNAFIMIZA HİTAP ETMEK İÇİN ÇALIŞACAĞIZ TEK GÜNDEMİMİZ ESNAFLARIMIZIN İŞLERİNİ BÜYÜTMEK ODAKLI ÇALIŞMA OLACAK. KOOPERATİFİMİZLE BERABER TÜM ODALARIMIZ VE ESNAFLARIMIZ BÜYÜYECEK.

4 HAZİRAN 2023 PAZAR GÜNÜ YENİŞEHİR VALİ NAFİZ KAYALI SPOR SALONUNDA SAAT 11:00 DE YAPILACAK KOOPERATİFİMİZ GENEL KURULUNA TÜM ESNAFLARIMIZI DAVET EDER, HAYIRLI BEREKETLİ İŞLER DİLERİZ.
HÜSEYİN KILIÇ
AHMET OKAN KİRMAN
EROL IŞIK
CUMA KARA
YASİN ÖZÇELİK
CEMAL TOPÇU
YILDIRAY YILDIRIM

banner

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

banner

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL