Eskipazar

ESKİPAZAR DEVLET HASTANESİ İÇİN MÜCDELİ HABER

Çevresindeki toprak kaymaları nedeniyle daha önce geçici olarak boşaltılan Eskipazar Devlet Hastanesinin güçlendirilerek yeniden hizmete açılabilmesi için çalışma başlatıldı. AK Parti Karabük Milletvekilleri Cem Şahin ve Ali Keskinkılıç’ın Sağlık Bakanı..

ESKİPAZAR DEVLET HASTANESİ İÇİN MÜCDELİ HABER
banner

Çevresindeki toprak kaymaları nedeniyle daha önce geçici olarak boşaltılan Eskipazar Devlet Hastanesinin güçlendirilerek yeniden hizmete açılabilmesi için çalışma başlatıldı.
AK Parti Karabük Milletvekilleri Cem Şahin ve Ali Keskinkılıç’ın Sağlık Bakanı Fahrettin Koca’yı ziyaretinde gündeme getirdikleri Eskipazar Devlet Hastanesinin yeniden hizmete alınması konusunda ilk adım atıldı.
Sağlık Bakanlığı tarafından yetkilendirilen ve uzmanlardan oluşan bir ekip, Eskipazar’a gelerek hastanede incelemelerde bulundu.
Hastanede hazır bulunan İl Sağlık Müdürlüğü yetkililerinden de bilgiler alan ekip, oluşturacağı raporu Bakanlığı sunacak.
Hastanenin güçlendirme yapıldıktan sonra yeniden hizmete alınabileceği kanaatini bildiren ekibe, AK Parti Eskipazar İlçe Başkanı Ali Ünal’da eşlik etti.
Hastanede yapılacak güçlendirme çalışmalarının Bakanlığın kararının ardından başlayacağı öğrenildi.

banner

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

banner

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL