banner
Safranbolu

EŞİNE HAZIRLADIĞI SÜRPRİZ DOĞUM GÜNÜ GÜNDEM OLDU

  Karabüklü çift doğum günü için düzenlenen organizasyon dikkatleri çekti. İş İnanına Avni Orhan eşi Nilay Orhan tarafından sürpriz bir doğum günü etkinliğini Karabük’te başladı, Bartın’da son buldu. Avni Orhan’ın..

EŞİNE HAZIRLADIĞI SÜRPRİZ DOĞUM GÜNÜ GÜNDEM OLDU
banner

 

Karabüklü çift doğum günü için düzenlenen organizasyon dikkatleri çekti.

İş İnanına Avni Orhan eşi Nilay Orhan tarafından sürpriz bir doğum günü etkinliğini Karabük’te başladı, Bartın’da son buldu.

Avni Orhan’ın Eşi Nilay Orhan tarafından hazırlanan sürpriz doğum günü, Havai fişek show, volkan show, helyum balonlar ve müzik eşliğinde gece boyu devam etti.

ANS Çelik firması sahibi Avni Orhan, Hayatının en güzel doğum gününü yaşadığını ifade ederken gece İlk olarak Safranbolu’daki Asmalı Konak’ta doğum günü pastası kesilerek başladı.

 

Orhan çifti daha sonra özel wip araç ve korumalar eşliğinde Bartın’daki Asmalı Konak’a geçtiler ve burada da volkanlar ve meşaleler eşliğinde tekrar doğum günü pastası kesilirken, gece canlı müzik eşliğinde danslarla devam etti.

Alkışlar ve şarkılar eşliğinde eğlenceli bir organizasyon yaşayan çift son olarak Türkiye’nin gözbebeği Amasra’da Northdoor Otel’de deniz manzarası eşliğinde havai fişek show gösterisini izlediler.

banner

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

banner

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL