banner
Eflani

ERENOĞLU: “YOL MEDENİYETTİR”

Saadet Partisi Eflani İlçe Başkanı Ramazan Erenoğlu Eflani Karayolundaki sıkıntıları dile getirdi. Erenoğlu Yaptığı açıklamada şöyle dedi. “Sevgili Eflanili hemşerilerimiz başlıktan anlaşılacağı üzere konumuz Eflani yolu. Bartın yol ayrımından Eflani..

ERENOĞLU: “YOL MEDENİYETTİR”
banner

Saadet Partisi Eflani İlçe Başkanı Ramazan Erenoğlu Eflani Karayolundaki sıkıntıları dile getirdi.

Erenoğlu Yaptığı açıklamada şöyle dedi. “Sevgili Eflanili hemşerilerimiz başlıktan anlaşılacağı üzere konumuz Eflani yolu.

Bartın yol ayrımından Eflani arası 27 km’lik kısım maalesef ilçemize yakışan bir yol değildi. İktidar partisine en fazla oy veren ilçe konumunda olan Eflani’nin ödülü böyle bir yol olmamalıdır. Özellikle kış ayından çıktığımız şu dönemlerde yol yol olmaktan çıkmış herk edilmiş tarlaya dönmüş. İktidarın ekonomide olduğu gibi bu problemde de köklü çözüm yerine geçici, günü kurtarma anlayışıyla yine her sene olduğu gibi yama yapmaktan öteye gitmemektedir. Çoğu grup köy yolları dahi sıcak asfalt yapılırken Eflani ilçesi yolu neden sıcak asfalt yapılmamasının altında ki sebep nedir? En kısa zaman da Eflani ye yakışır bir yolun yapılması gerekmektedir. Saadet partisi Eflani ilçe teşkilatı olarak bu konunun takipçisi olacağız ve gündem de tutacağız.

banner

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

Yorum yapabilmek için buradan üye girişi yapınız.

banner

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL