Genel

EFLANİ YENİ KAYMAKAMLIK BİNASI İHALESİ YAPILDI. ALTINÖZ İNCELEMELERDE BULUNDU

Ak parti İl Başkanı Av. İsmail Altınöz Eflani ilçesinde 40 yıldır hizmet veren ve depreme dayanıksız olduğu gerekçesiyle yıkımı yapılan ve yerine yeniden yapılacak olan Eflani Hükümet Konağı binası alanında..

EFLANİ YENİ KAYMAKAMLIK BİNASI İHALESİ YAPILDI. ALTINÖZ İNCELEMELERDE BULUNDU
banner

Ak parti İl Başkanı Av. İsmail Altınöz Eflani ilçesinde 40 yıldır hizmet veren ve depreme dayanıksız olduğu gerekçesiyle yıkımı yapılan ve yerine yeniden yapılacak olan Eflani Hükümet Konağı binası alanında incelemelerde bulundu.

Altınöz Eflani Belediye Başkanı İbrahim Ertuğrul’dan yapılacak olan yeni Eflani Hükümet Konağının durumu ile alanda yapılan çalışmalar ve aşamalar ile ilgili bilgi alırken yeni Hükümet Konağı’nın yapımının her aşamasını adım adım takip edeceklerini belirtti.

Hükümet Konağı binasının Eflani’ye hayırlı olmasını dileyen ALtınöz’e, İl Başkan Yardımcılarrından Hüseyin Belke, Ali Yaşar, Kazım Çamlı, Eflani Ak parti İlçe Başkanı Erdal Karaman, Eflani Belediye Başkanı İbrahim Ertuğrul ve İl Genel Meclis Üyesi Mesut Aydın eşlik etti.

İhalesi Yapılan Kaymakamlık Binası 1 yıl içerisinde tamamlanacak. Emniyet Genel Müdürlüğü Genel Vakfı tarafından yaptırılan binada Kaymakamlık ve Emniyet Amirliği ortak hizmet verecek..

Haber Eflani Mustafa Akgün

banner

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

Yorum yapabilmek için buradan üye girişi yapınız.

banner

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL