Eflani

EFLANİ KAYMAKAMI BÜŞRA GÜNEŞ HANE ZİYARETLERİNE DEVAM EDİYOR

Eflani Kaymakamı Büşra Güneş, İlçemize bağlı Bakırcılar Köyünde bulunan ailelerimizi ikametlerinde ziyaret ettiler.Kaymakamımıza ziyaretleri sırasında Sosyal Yardımlaşma ve Dayanışma Vakfı Müdürü Hüseyin YILMAZ eşlik ettiler. Kaymakam Büşra GÜNEŞ ‘‘Her hafta..

EFLANİ KAYMAKAMI BÜŞRA GÜNEŞ HANE ZİYARETLERİNE DEVAM EDİYOR
banner

Eflani Kaymakamı Büşra Güneş, İlçemize bağlı Bakırcılar Köyünde bulunan ailelerimizi ikametlerinde ziyaret ettiler.Kaymakamımıza ziyaretleri sırasında Sosyal Yardımlaşma ve Dayanışma Vakfı Müdürü Hüseyin YILMAZ eşlik ettiler.

Kaymakam Büşra GÜNEŞ ‘‘Her hafta farklı köylerimize elimizden geldiğince hane ziyaretleri gerçekleştirerek vatandaşlarımızı ziyaret ediyoruz.Ailelerimizin her daim yanında olduğumuzu bilmelerini isteriz.Sıkıntılarını, sorun ve taleplerini birebir yüz yüze görüşerek eksikliklerini elimizden geldiğince tamamlamaya çalışıyoruz.

Bunun yanında misafir olduğumuz hanelerde bizlere kapısnı açan o samimi sohbetlerini içten bir dille bizimle paylaşan güler yüzlerini eksik etmeyen değerli Ailelerimize teşekkürlerimi sunuyorum’’dedi.

banner

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

Yorum yapabilmek için buradan üye girişi yapınız.

banner

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL